Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia Życzę Ci...Sortuj wg: daty dodania | średniej ocen
sashapl 5.71

Życzę Ci życia w rodzinnym gronie, przy kochającej i pięknej żonie. Nie ważne jaka fura w garażu, ważna jest wierność - jak przy ołtarzu.

sashapl 5.74

Życzyć każdemu możemy wiele - piękny samochód, dom i wesele. Lecz najważniejsza jest miłość bliskich i chęć pomocy niesienia wszystkim.

juna8 5.48

Życzę Ci takiej wiary, jaką miała Maryja, żebyś była zawsze dobra oraz miła.

dorocik 6.61

Życzę Ci dużo szczęścia, zdrowia, pomyślności i miłości. Beczke wina i 100zł co godzina...

Rybcia1 7.27

Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością. Niech wszystko, czego się dotkniesz, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda najdrobniejsza nawet czynność przybliża Ciebie do bycia najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą spośród wszystkich ludzi.

Rybcia1 5.90

Życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy. Filiżanki dobrej pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki. Pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół. Chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt.

karolciakoltun1 5.81

Życzę Ci, żebyś nigdy nie żałował żadnej rzeczy, którą kiedykolwiek zrobiłeś w życiu.

wisnia 6.12

W dniu tak uroczystym, przesyłam życzenia z głębi serca płynące, szczere, serdeczne i bardzo gorące. Aby to o czym marzysz się spełniło a to czego pragniesz Twoje było.

oliwia1988 5.66

Życzę Ci... byś nie płakał... byś żył całym sobą... nigdy tak jak inni tego chcą... byś kochał... tylko mnie!

oliwia1988 5.73

Życzę Ci gwiazdki z nieba, złotych gór, i czego tylko Ci trzeba!

wiktoria 5.64

Życzę Ci dużo spokoju, wiary w przyszłość, dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego, warto żyć.

wiktoria 6.79

Niech smutek zniknie w górskim potoku. By radość kwitła, jak róża co roku. By na Twej twarzy promyczek słońca, nigdy nie zniknął i trwał do końca. By najpiękniejsze chwile w Twoim życiu, trwały wiecznie.

wiktoria 5.80

Wielu niesamowitych wrażeń, spełnienia marzeń, bezkresnej miłości. Spokojnych snów, radosnych poranków. Byś znalazł szczęście, gdziekolwiek ono będzie.

Kate 5.87

Życzę Ci bogactwa. Otaczamy się przedmiotami, bo łatwiej nam ukryć się w ich cieniu. Łatwiej nimi zasłonić widok, którego nie chcemy zobaczyć. Jednak one nie uchronią nas przed ciemnością smutku, w którym znikną nawet ich kształty. Życzę Ci, abyś miał czym podeprzeć się w ciemności.

Kate 5.91

Świąt wesolutkich, zmartwień malutkich, prezentów masę, za wielką kasę, SYLWESTRA bąbowego a Roku Nowego, jeszcze lepszego.

Kate 6.73

Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości. I co najważniejsze życzę Tobie, abyś miała dobrze się w przyszłości, gdzie ktoś obdarzy Cię całą masą miłości.

Kate 5.74

Na niebie gwiazdy świecą dla CIEBIE, niech CI drogę w życiu oświecą, byś do celu dotarła i wiodła życie bez stresu.

Kate 7.67

Żyj w szczęściu i radości, nie znaj smutku i przykrości. Niechaj wszelkie zło cię mija, niech ci dobro w życiu sprzyja!

bilbo_bagins 6.90

Życzę Ci szczęścia, wielkiej miłości, dwóch worków złota, morza radości. A jak jeszcze czegoś chcesz - to Ci tego życzę też.

marla126 5.91

Życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku i zapachu w codziennym chlebie. Ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny.

pierwsza  |  1  |  2  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl