Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia WielkanocneSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
landrynka022 6.78

Wielkanocnej radości, wielu świątecznych gości, długiej wiosny i czystych rączek, życzy Ci - zajączek

landrynka022 5.94

Aby bazie zakwitły na wiosnę i dni znów były radosne. Życzenia od cioci i wuja: wesołego Alleluja.

landrynka022 5.52

Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzymy Wam dobrych myśli, radosnego serca, pogodnego nieba.

landrynka022 5.97

Niech zające i barany podsłuchają Twoje plany! Porzuć wszystkie Twe rozterki, bo to czas wielkiej wyżerki! Niech to będzie czas uroczy - jajecznej Wielkanocy.

landrynka022 5.49

Niech te święta będą pełne nadziei i wiary. Radosnych spotkań przy wielkanocnym stole oraz smacznego święconego jajka.

landrynka022 5.62

Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjacół wielu i EURO w portfelu.

landrynka022 5.88

Zajączka pięknego, dyngusa mokrego, miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej. Świąt w szczęście owocnych życzy kurczaczek Wielkanocny

landrynka022 5.63

Niech w Święta Wielkiej Nocy, wraz z Jezusem zmartwychwstanie w Was nadzieja, na nowo ożyje miłość i młodość serc Waszych

landrynka022 5.50

Doznajcie w te Święta wyjątkowego szczęścia, poczujcie miłość Boga i opiekę aniołów. Zrozumcie sens życia i potęgę rodziny. Otwórzcie serca i wpuśćcie ptaki nadziei.

landrynka022 5.26

Wszystkiego najlepszego w Wielkanocnych dniach - smacznego jajka i wielu smacznych potraw: chlebka, pomarańczki, chrzanu, soli i kiełbaski, tego życzą Wam kurczaczki

landrynka022 5.73

Żeby pełne były miski i krociowe Twoje zyski. Żeby plany zawodowe były nader brawurowe. Żeby w domu była zgoda, w pracy słońce i pogoda.

landrynka022 7.94

Umyj rano dobrze jajka, potem oba włóż do garnka. Włóż cebulę, szczyptę soli i nie zważaj, że to boli. Tak robili po wszeczasy! Nie ufarbuj se kiełbasy!

landrynka022 5.87

Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem. Niech zające i barany pospełniają Twoje plany, niech to będzie czas uroczy - życzę miłej Wielkanocy

landrynka022 6.12

Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki. Gdy nikt nie patrzy chorągiewką buja i beczy cichutko Wesołego Alleluja!

landrynka022 5.38

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny życzy...

landrynka022 5.94

Zgadnij kto? Zgadnij skąd, życzy Ci Wesołych Świąt? Nie myśl sobie, że to bajka, życzę Ci smacznego jajka. Niech tradycja wodę leje, bo zajączek dziś szaleje.

evja 7.31

Siedzi sobie baran, na zielonej łące, wkoło hasają wesołe zające. Bawią się i śmieją. W niebogłosy krzyczą, że w te piękne święta, radości Ci życzą.

evja 6.81

Pełny koszyk dziś naszykuj, wyśmienitą upiecz babkę. Na śniadanko Wielkanocne, każdy ma niemałą chrapkę. A już jutro po kryjomu, nalej wody pełne wiadra. Zaskocz w poniedziałek z rana - babcię, wujka albo szwagra.

agnwyr5 9.91

Umyj jajka, upiecz babkę, złap królika. Kup sikawkę, bo Wielkanoc już nadchodzi, więc się bawić nie zaszkodzi. Lecz uważaj też na kaca, bo we wtorek czeka praca.

agnwyr5 6.54

Czekoladowego króliczka, apetytu jak u dziczka, kolorowej wydmuszki - takiej w kwiatuszki. A jak przyjdzie dzień lany - przemoczonej piżamy.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2021 www.zycze.pl