Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia WielkanocneSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
landrynka022 5.38

Aby Święta Wielkiej Nocy były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia dającego radość, pokój i nadzieję. Wszelkiej pomyślności z serca, życzy...

landrynka022 6.21

Wielkiej Nocy czas nadchodzi, cały dzień się każdy głodzi, by móc jutro o poranku, siąść za stołem przy śniadanku. Zjeść kosz cały z jajeczkami, zającami i kaczkami. A już następnego ranka, wiadrem wody zlać baranka.

landrynka022 5.75

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypał w dłonie.

landrynka022 5.46

Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas, to co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe. Niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności.

landrynka022 5.38

Niech te święta Wielkiej Nocy, spłyną rzeką Boskiej mocy, otuliwszy serce Wasze spokojem i radością. Życzymy Wam chwili refleksji i chwil radości, spędzonych wspólnie przy rodzinnym stole.

landrynka022 5.54

Żeby Wielkanoc w tym roku, przyszła z sukcesem u boku. Aby żyło się Wam zdrowo, prywatnie i zawodowo. Wielu, wielu chwil radosnych i cudownej, ciepłej wiosny.

landrynka022 5.52

Z świątecznego korzystamy zwyczaju, by przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju. I życzyć Wam naprawdę z całą serdecznością, by święta napełniły Wam duszę radością. By Wielkanoc była jak bajka, a na stole nie zabrakło smacznego jajka. Życzymy samych tęczowych pisanek, i Mokrego Dyngusa - cały ranek.

landrynka022 5.81

Z okazji Wielkiej Nocy - miłości mocy. Jajka smacznego, tyłeczka mokrego. Smacznej babeczki, dwa litry wódeczki. Słodkiego baranka, imprezy do ranka.

misio7700 5.45

Staropolskim obyczajem niech kurczaczek tańczy z jajem, niech Ci zając kosz przyniesie kiedy drzewka kwitną w lesie.

tomasz389 9.96

Świąt wesołych i śmingusa, niech Ci żona skórę rusza. Niech Ci pieści Twe jajeczka, co pojemne są jak beczka. Niech dosiada Ci kucyka i przez święta na nim bryka.

patusia191a 5.24

Wesołych Świąt Wielkanocnych. Radosnej, rodzinnej atmosfery, błogiego odpoczynku, wielu niezapomnianych chwil oraz pomyślności na co dzień.

misiek82131 5.54

Już Wielkanocne nadchodzą święta, więc niechaj każdy o tym pamięta, by w tym okresie, zgodnie z zwyczajem, zrobić porządek koło swych jajek.

jubel2 5.94

Składamy Wam życzenia, by się spełniły Wasze marzenia. Weselmy się sami, lecz pamiętajmy o tych, którym jest smutno, bo często zapominamy.

landrynka022 6.24

Niech zające i barany pospełniają Twoje plany. Porzuć wszystkie rozterki, bo to czas wielkiej wyżerki. Ponadto świąt w szczęście owocnych życzy króliczek Wielkanocny.

landrynka022 5.87

Na tę Wielkanoc życzyć Wam wypada ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego.

evja 7.88

Weź koszyczek do swej pięści, do kościoła idź poświęcić. Włóż szyneczkę, kilka jajek, smacznej babki też kawałek. Spróbuj zmieścić i kiełbasę - nie zapomnij chrzanu czasem!

landrynka022 5.90

Na stole leżało jajko, zwane świąteczną pisanką. Wzory na nim malowane, także mogą być drapane. Kolorowe czy drapane - jajko jest najlepsze z chrzanem.

landrynka022 6.51

Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek. Uśmiechu bez liku i bakalii w serniku. Kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkiej.

landrynka022 6.18

Pisanych jojecek, wirzbowych bazicek, kiełbasy święconej, dużo krzanu do niej. Baby polukrzonej, kukiełki pieconej. Zmartwychwstanio w dusy i wiesny... po usy!

landrynka022 5.76

Wszystkiego dobrego, jajka wielkiego, malowanego. Zielonej łączki, na której zajączki jedzą makowce i pasą owce.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2021 www.zycze.pl