Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia WielkanocneSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
anulka714 8.13

Tęczowych pisanek, na stole pyszności. Mokrego dyngusa, wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy. Życzę miłej Wielkiej Nocy.

Anula91 4.61

Oblać kogoś w dyngus - sprawia mi uciechę. Ale oblany przyjmie to z uśmiechem.

Izunia 91 9.97

W poniedziałek lany zajączek zalany. Kury z nim tańcują, jajka mu malują. Kogut wciąga kreskę - podkręca imprezkę. Cała sala się buja, dj gra Alleluja.

Izunia 91 9.87

Skacze zajączek po lesie i życzenia Wam niesie. Przez pisanki przeskakuje Alleluja wykrzykuje. Po czym znika w długich susach, cały mokry od dyngusa.

Izunia 91 8.12

Wesołego jajka, pięknego jak bajka. Sprytnego króliczka, co wyskoczy z koszyczka. Kurczaka złotego i wszystkiego najlepszego.

Izunia 91 9.32

Mówi zając do baranka - jaka piękna ta pisanka. Wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka. Biega, głośno krzyczy, że wesołych świąt Wam życzy.

Cyzia 5.32

Zaprosimy króliczka i baranka, na śniadanie dla nich będzie owsianka. A dla Ciebie mój urwisie, zrobię pyszny kisiel. A dla taty wezmę kwiaty, a mamie buziaka damy - wszystko zrobię dla Was. Więc te święta, choć tak krótkie, przejdą w radości, a nie ze smutkiem.

natalka0040 7.07

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia - wiary, radości, miłości, spełnienia.

andelika5 5.41

Duchowego skupienia nad grobem Chrystusa Ukrzyżowanego, radosnego ożywienia w Wielkanocny niedzielny poranek oraz mokrego szaleństwa w dzień świętego Leja życzy...

andelika5 5.20

Wesołych i beztroskich chwil spędzonych w gronie najbliższych przy Wielkanocnym stole oraz chwili zadumy nad tajemnicą życia i śmierci.

andelika5 5.43

Z okazji Welkanocy kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek i mokrego ubranka w poniedziałek z samego ranka.

andelika5 5.53

Jaj przepięknie malowanych, świąt radosnych roześmianych. W poniedziałek kubeł wody, zdrowia, szczęścia oraz zgody.

andelika5 5.24

Z okazji Wielkanocy kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek i mokrego ubranka w poniedziałek z samego ranka.

deton4 6.48

Umyj jajka, upiecz babkę, złap zająca, kup sikawkę, bo Wielkanoc już nadchodzi, więc się bawić nie zaszkodzi. Lecz uważaj też na kaca, bo we wtorek czeka praca.

adrian1990022 6.61

Moc prezentów od zajączka, co koszyczek trzyma w rączkach. Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

landrynka022 5.75

Niech z okazji Wielkiej Nocy, radość, pokój w życie wkroczy. Szczęścia, zdrowia i dostatku - w inwestycjach żadnych spadków.

landrynka022 5.41

Niech w ten wiosenny poranek Wielkanocny, baranek przyniesie wspomnienia z młodości. Pełne radości, mokrego dyngusa, schowane do lamusa. Alleluja!

landrynka022 6.04

Bielutki baranek, co ma złote różki, bryka wesoło na łące z rzeżuszki. Od czasu do czasu chorągiewką buja i beczy do Ciebie - Wesołego Alleluja!

landrynka022 6.16

Niech pachną mazurki, świeci słonko na niebie, niech zajączek ode mnie, ucałuje Ciebie. Życząc zdrowia, wiosny w sercu i szczęścia bez liku, a na znak świąt spełnionych - mnóstwa jajek w koszyku.

landrynka022 7.34

Życzę Ci, by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając. Baranek potem posprzątał stoły, a Tobie zostały... sex i pierdoły.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2021 www.zycze.pl