Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia WielkanocneSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
Izunia 91 9.97

W poniedziałek lany zajączek zalany. Kury z nim tańcują, jajka mu malują. Kogut wciąga kreskę - podkręca imprezkę. Cała sala się buja, dj gra Alleluja.

tomasz389 9.96

Świąt wesołych i śmingusa, niech Ci żona skórę rusza. Niech Ci pieści Twe jajeczka, co pojemne są jak beczka. Niech dosiada Ci kucyka i przez święta na nim bryka.

agnwyr5 9.91

Umyj jajka, upiecz babkę, złap królika. Kup sikawkę, bo Wielkanoc już nadchodzi, więc się bawić nie zaszkodzi. Lecz uważaj też na kaca, bo we wtorek czeka praca.

Izunia 91 9.87

Skacze zajączek po lesie i życzenia Wam niesie. Przez pisanki przeskakuje Alleluja wykrzykuje. Po czym znika w długich susach, cały mokry od dyngusa.

Sanderus96_ 9.69

Zdrowia, szczęścia i radości, w pierwsze święto dużo gości. W drugie święto dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych no i zdrowych.

Izunia 91 9.32

Mówi zając do baranka - jaka piękna ta pisanka. Wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka. Biega, głośno krzyczy, że wesołych świąt Wam życzy.

_.Wiola._ 8.55

Dwa kurczaki w koszu siedzą i rzeżuchę sobie jedzą. Baran w szopie zioło pali, chyba zaraz się przewali. Ksiądz za stołem już się buja, Wesołego Alleluja!

marla126 8.49

Niechaj święta Wielkiej Nocy, będą pełne Boskiej mocy. Aby zdrówko dopisało, i jajeczko smakowało.

anulka714 8.46

Pijanych króliczków, zagrychy w koszyczku. A w dyngus zalania, nie tylko ubrania. Świąt ciepłych i zdrowych.

Sanderus96_ 8.41

Niech zające i barany, pospełniają Twoje plany. Porzuć wszystkie swe rozterki, bo to będzie czas wyżerki. Niech to będzie czas uroczy - życzę miłej Wielkanocy.

athena 8.37

Niech króliczek przyniesie Ci w prezencie to, czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć.

anulka714 8.13

Tęczowych pisanek, na stole pyszności. Mokrego dyngusa, wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy. Życzę miłej Wielkiej Nocy.

Izunia 91 8.12

Wesołego jajka, pięknego jak bajka. Sprytnego króliczka, co wyskoczy z koszyczka. Kurczaka złotego i wszystkiego najlepszego.

gusia9999 7.95

Zdziwisz się - kto. Zdziwisz się - skąd? A ja Ci życzę wesołych świąt. Pomyślisz sobie - to jakaś bajka. A ja Ci życzę smacznego jajka. Czy jestem szczery? - nie miej obawy, bo również życzę miłej zabawy.

landrynka022 7.94

Umyj rano dobrze jajka, potem oba włóż do garnka. Włóż cebulę, szczyptę soli i nie zważaj, że to boli. Tak robili po wszeczasy! Nie ufarbuj se kiełbasy!

evja 7.88

Weź koszyczek do swej pięści, do kościoła idź poświęcić. Włóż szyneczkę, kilka jajek, smacznej babki też kawałek. Spróbuj zmieścić i kiełbasę - nie zapomnij chrzanu czasem!

gusia9999 7.56

Spokoju i radości, zdrowia, pomyślności, zajączków i pisanek. Mazurków wypiekanych, dyngusowego lania i wesołego świętowania.

landrynka022 7.34

Życzę Ci, by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając. Baranek potem posprzątał stoły, a Tobie zostały... sex i pierdoły.

marla126 7.34

Uśmiechu, radości i słońca, wiosennego ciepła bez końca. Zajączka wielkanocnego w prezenty bogatego, i abyś znalazł w świątecznym koszyku tyle szczęścia, ile w tym wierszyku.

evja 7.31

Siedzi sobie baran, na zielonej łące, wkoło hasają wesołe zające. Bawią się i śmieją. W niebogłosy krzyczą, że w te piękne święta, radości Ci życzą.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6 ... |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2021 www.zycze.pl