Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia WielkanocneSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
marla126 5.98

Żurku smacznego, baranka cukrowego. Pisanek wymarzonych, świąt mile spędzonych. Dyngusa mokrego i wszystkiego bardzo udanego.

diablica1997 5.75

Wieść radosną niosą dzwony, na wsze świata grają strony. Że zmartwychwstał Pan nad Pany, Bóg wszechmocny, Bóg kochany.

babe 6.06

Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przedewszystkim udanego uciekania, w dniu "wielkiego lania"

babe 5.49

Smacznego jajeczka Wielkanocnego, dużego zajączka czekoladowego, zdrowia nie zawodnego, wielu radości i przez całe świeta, samej wesołości.

wiktoria 5.20

Najpiękniesze, świąteczne, wielkanocne życzenia, składamy od serca. Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego dyngusa i wspaniałych gości.

wiktoria 5.47

Obfitych Łask i Błogosławieństw, od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych, z radosnym "Alleluja" życzy...

wiktoria 5.84

Mazurków dwie tony, jajek jak balony, kiełbasy wędzonej, dużo chrzanu do niej, słońca wiosennego, uśmiechu promiennego.

wiktoria 6.15

Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego, kurcze najlepszego!

wiktoria 5.53

Kurczak skacze już w koszyku, baran ostrzy rogi też, przyniósł nawet mandarynkę, obudzony ze snu jeż. Ania maluje pisanki, przy okazji tłucze dzbanki, a Co robi mała Kaja?? Ciągle krzyczy! Allejaja!

wiktoria 5.47

Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, oraz zdrowych!

wiktoria 4.98

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Życzę Wam dużo zdrowia, pogody ducha, Smacznego jajka, mokrego dyngusa. I skaczącej kiełbaski.

wiktoria 5.87

Jest na świecie wiele pisanek, są ładne i malowane. Ale ja znam tą jedną, przy której wszystkie inne bledną. Życzę ci dużo zdrowia, trochę pieniążków i kawałek nieba, bo piękna już się w tą pisankę, więcej upchnąć nie da.

wiktoria 5.20

Niechaj zajączek przybędzie bogaty, Niech nie braknie Ci kolorowych pisanek, A spokoju Twojej chaty, Niechaj strzeże biały baranek.

wiktoria 5.17

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych, przesyłamy dla wszystkich naszych przyjaciół, garść refleksji związanych z tym pełnym zadumy, ale jakże radosnym czasem.

wiktoria 5.24

W te piękne święta, gdy Pan Zmartwychwstanie, Życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i by te święta, trwały bez końca!

wiktoria 5.47

Pomaleńku przez podwórze, idą dzieci kurze, W kropki w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkanocnych.

wiktoria 5.64

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim, stołu bogatego, mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.

wiktoria 5.68

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie.

wiktoria 5.33

Niech zajączek szczodry będzie i z jajeczkiem do was przybędzie, niech święconka smaczna będzie, a w Dyngusa woda wszędzie.

wiktoria 5.12

Pełnych miłości, radości i zdrowia Świąt Wielkiej Nocy oraz bogatego zajączka, życzy...

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6 ... |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl