Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia WalentynkiSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
bincia 5.67

Dziś święty Walenty może sprawić cuda - dzięki niemu miłość znaleźć Ci się uda. Słońce znów zaświeci, w sercach żar roznieci, a my w środku zimy śnieg i lód stopimy.

bincia 5.66

Cieszy się ogromnie dziś święty Walenty, od samego rana chodzi uśmiechnięty. To jest jego święto, a więc z tej radości może dla nas ześle... Szczęście w miłości.

bincia 5.66

Dziś moich szczerych uczuć dowody przesyłam Tobie w zimowe chłody. Tysiąc całusów, bo mocno wierzę, że i Ty także kochasz mnie szczerze.

zaglebie 5.66

Moja Walentynko. Powiem Ci coś w sekrecie - tak jak ja Cię kocham, nie kocha Cię nikt na świecie.

Kriss 5.66

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w tym pięknym dniu miłości. Obyś walentynkę mądrze wybrała, i serca mu trochę podarowała.

Kate 5.63

Lubisz róże która kole, a Ja Ciebie bardziej wole, róża zwiędnie i opadnie a Ty wciąż wyglądasz ładnie.

pysia_ta 5.62

Wszyscy dzisiaj romantyzują i słodzą, a ja Ci powiem tak - kochamy się jak cholera i jest nam ze sobą cholernie dobrze. Mamy cholerne szczęście, żeśmy na siebie trafili.

Mysia 5.58

W dzień Świętego Walentego, muszę wyznać Ci kolego... nie przestaniesz mi się śnić, Walentynką Twą chcę być.

borewicz 5.57

Na dworze chłodno, wiatr drzewa kołysze, a ja do Ciebie walentyknę piszę. Piszę powoli, piszę dokładnie, niech każde słowo w sercu zapadnie!

paula100 5.57

W dniu Świętego Walentego, życzę Ci wszystkiego najlepszego.

bincia 5.56

W okowach miłości, w tej słodkiej niewoli, nawet u dentysty chory ząb mniej boli. Serce moje biedne Ciebie dziś wybrało, prześlij mi całusa, żeby nie cierpiało.

pysia_ta 5.49

Walentynko moja, wybacz mi proszę wszystko to, za co Cię nie potrafię przeprosić.

Kate 5.47

Obojetnie co by sie nie działo, chciałabym abyś zawsze pamiętał, że Kocham Cię. Z okazji nadchodzacych Walentynek, życze Tobie, zebyś znalazł szczeście w życiu i nie wypuszczał jego z rąk. Niestety los tak chciał, abyśmy poznali sie poźniej, może kiedyś naprawde bedziemy razem tak jak każdy tego chce i ja również.

borewicz 5.43

W Walentynki piękny świat, więc Ci życzę uroczyście: żyj przynajmniej dwieście lat!... Ze mną, oczywiście!

pysia_ta 5.43

Najlepsze życzenia na Walentynki, dla fajnego chłopaka od fajnej dziewczynki.

Kate 5.42

Mówisz "los tak chciał, że spotkaliśmy się później" Nigdy nie wiadomo jakie sytuacje przyniesie nam życie, ale jednego jestem pewien - zawsze możemy wybrać sami sobie drogę w życiu i nią iść. Wybór zależy od Ciebie, tak jak wybierzesz, takie będziesz miała - "życie". Życzę Ci abyś dokonała właściwego wyboru niezależnie ode mnie i innych osób.

Mysia 5.40

Czternastego nawet luty grzeje. Czternastego każdy człowiek się śmieje. Czternastego cieszą się zakochani. Czternastego dzielą się marzeniami.

landrynka022 5.37

Te życzenia Ci przesyła Walentynka pewna miła. W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzę Tobie sercem całym, dużo szczęścia, namiętności, nie kończącej się miłości.

pysia_ta 5.37

Kocham Ciebie bardzo przez wszystkie dni w roku, więc w dzień Walentynek daj mi święty spokój.

landrynka022 5.36

Miłość, to znaczy że jesteś przy mnie. Miłość to znaczy, że o mnie myślisz. Miłość ta sprawi, że mi się przyśnisz... Miłość - cóż może być piękniejszego, niż nas dwoje w Dzień Walentego!

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2020 www.zycze.pl