Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia UrodzinoweSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
aniczka66 9.98

Sto lat! Sto lat - wujek krzyczy. Ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli. Mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje. Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie.

Monika0417 9.99

Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.

sashapl 7.59

Życzę sukcesów i przyjemności, życzę uśmiechu i pomyślności. Życzę zdróweczka i dobrej pracy, niech Cię polubią wszyscy rodacy.

sashapl 9.39

Szczęścia, zdrowia pomyślności, niech Twój uśmiech wszędzie gości. Niech raduje wszystkich wkoło, żeby było nam wesoło.

sashapl 5.29

W dniu urodzin Twych następnych, każdy Ci życzenia śle. Byś nie wyrósł na człowieczka, który nie wie, jak się zwie.

sashapl 9.98

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, z życia samych przyjemności. Każdy dzień niech lepszym będzie, a słoneczko gości wszędzie.

justa44 5.23

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w każdej chwili moc radości. Niech Ci pachną kwiaty, drzewa, i niech wszystko „sto lat” śpiewa.

Ewelinka 7.93

Dziś są Twoje urodzinki, więc nie miej kwaśnej minki. Bo ja składam Ci życzenia - zdrowia, szczęścia i powodzenia.

marla126 7.29

W dniu Twojego święta, bądź mocno uśmiechnięta. Przyjmuj życzenia, prezenty, całusy. Baw się do rana, przytulaj do pana. Nie żałuj nigdy niczego, i bądź zawsze pewna swego.

marla126 7.35

Niech Twe życie słodko płynie, miodem, słońce, dobrym winem. Niech Twój uśmiech wszędzie słynie - w parku, w szkole i przed kinem. W dniu rocznicy Twego urodzenia, przyjmij ode mnie te życzenia.

marla126 5.75

Niech uśmiech Twój nigdy nie gaśnie, niech Twoje serduszko przy moim zaśnie. Na twoje urodziny wiele zdrowia i radości Ci życzymy.

marla126 7.05

Dziś swą Twoje urodziny, nie czuj więc poczucia winy. Baw się, harcuj, pij do woli, i używaj swej swawoli. Wszystko o czym dzisiaj marzysz, nie się w końcu Ci przydarzy.

marla126 5.70

Na torcie już świeca się pali, więc Ci życzę wielu bali. Życzę Tobie dobrych latek, wolnych myśli - a nie klatek. Życzę Tobie dużo szczęścia, i szybkiego za mąż wyjścia.

Akcia 0.00

Zdrowia i pomyślności dzisiaj Ci winszuję.

sylwuskabp 0.04

Zdrowia, szczęścia i jeszcze raz polewaj.

polunia 9.33

Niechaj każde Twe marzenia doczekają się spełnienia i te dni kolorowe, niechaj zawsze pozostaną w Twojej głowie. Niechaj róża Ci zakwitnie i kłopotów dużo zniknie.

polunia 6.10

Rosną w sile Twe zachcianki, więc oczekuj niespodzianki. Dziś w Twym życiu coś się zmieni, może coś się zazieleni.

smykus 5.70

Dzwoni, śpiewa serce moje, że dziś urodziny Twoje. Więc przesyłam Ci życzenia, szczęścia, zdrowia i powodzenia.

smykus 5.98

Z okazji urodzin życzę Ci by każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia. A każde słowo które wypowiadasz miało kształt Serca.

smykus 6.00

W dniu urodzin Kochana moja, niech się śmieje buzia Twoja, niech zniknie złość i troska, żyj w szczęściu i radości. Miej w tym dniu dużo gości, zdrowia życzę jak najwięcej i całuję najgoręcej.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6 ... |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl