Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia ŚlubneSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
borewicz 4.99

Gdy Was Bóg na niebie zbliżył dziś do siebie, niech przy Was zostanie szczęście i kochanie.

borewicz 5.52

Wszystko, co tylko miłe na świecie, wszystko, co tylko pomyślność wróży, niech się Wam w jedno ogniwo splecie i będzie szczęściem w życia podróży.

borewicz 6.91

Młodej Parze, Boże stwórz życie z najpiękniejszych róż! Dużo szczęścia, własnej chatki i tytułu mamy, tatki. Byście mieli tyle dziatek, ile razem macie latek. Małe, grube i pyskate, niech pilnują swego tatę, by nie zamknął ich na kłódkę, sam nie poszedł zaś na wódkę.

borewicz 5.18

Żyjcie miłością, niech łaska boska pomyślną dolą na dom Wasz spływa, nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza będzie szczęśliwa.

wiktoria 5.24

Żyjcie miłością, niech Łaska Boska, pomyślną dolą na dom Wasz spływa, nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza, będzie szczęśliwa.

wiktoria 5.25

Miłość od pierwszego wejrzenia, to dla niektórych, tylko marzenia. Wy datę ślubu już znacie i na noc poślubną czekacie.

wiktoria 5.40

Powiedziałaś wreszcie TAK, to dla niego dobry znak. Miłości zaznajcie gorącej i przyjaźni się nie kończącej. Przyjaciółmi jesteście moimi, życzeniami obsypuje szczerymi.

wiktoria 5.10

Wielu miodowych dni, Wspólnych radości bez trosk, Spełnienia wymarzonych chwil, Oby sprzyjał Wam los!

wiktoria 5.09

Życzeń przesłanie, młodej parze: milczenie - to niepewność i strach, wiec kochani, nie róbcie tak! Nie milczcie, gdy Wam będzie źle, Takie życzenia Wam... śle.

wiktoria 5.14

Jedną myślą żyjcie wzajem, i uczuciem jednym żyjcie, a ten świat nie Ziemią zwijcie, ale cudnym szczęścia Rajem.

wiktoria 5.64

Szczęśliwa Młoda Paro - życzymy Wam w uroczystym dniu ślubu, miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza, słodkiej jak miód oraz spełnienia pięknych marzeń i wspólnych planów.

wiktoria 4.97

Z okazji ślubu, pragnę życzyć, wielu radosnych chwil, zrozumienia oraz gromadki wspaniałych dzieci.

wiktoria 5.49

Wszystko co piękne na tym świecie, Wszystko co tylko szczęście wróży, Niech się Wam razem w jedno splecie, I będzie słońcem w życia podróży.

wiktoria 6.79

Szlocha mama, szlocha tata, Łezki widać w oczach brata. Siostra też ze szczęścia płacze, A Pan młody? w górę skacze. I ogromnie się raduje!, Panna młoda mu wtóruje. Bo nim trzy kwadranse miną, Jedną staną się rodziną.

wiktoria 5.10

Cieszcie się sobą małżonkowie, Po wszystkie dni Waszego życia, Których Bóg Wam użyczył, Bo taki jest Wasz udział w życiu i wspólnym trudzie, Razem dzielicie radość, smutek, prawo i obowiązki.

wiktoria 5.04

Co miłość łączy, Niech Bóg błogosławi. W tym krótkim słowie, Na nowej drodze życia.

wiktoria 5.17

Niech ta nowa dla Was droga, życie Wasze wypogodzi! W sercu ludzi, w łasce Boga, niech Wam każda chwila schodzi.

wiktoria 5.27

Święta dziś chwila Nadobna Paro! Z miłością szczerą, co w sercach płonie, u stóp ołtarza, klękacie z wiarą, Kapłan nad Wami, podnosi dłonie. Bądźcie szczęśliwi! To dwa wyrazy, z których niech cała przyszłość się złoży, przyszłość pomyślna, czysta, bez skazy...

Kate 7.77

1. Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wzniosłym ideałom; 2. Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły; 3. Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach; 4. Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąć, tylko po co? 5. Gdy różnica zdań dość spora, wynajmijcie mediatora; 6. W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa, rozpalajcie; 7.Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta; 8. U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie; 9. Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek; 10. A gdy siwe obie głowy - damy Wam poradnik nowy.

Kate 5.48

Sprawa niesłychana: Pani chce poślubić Pana! Rzeczy to są niestworzone: On Ją chce za żonę! Z takim rzeczy stanem, Gdy ta Pani z tym Panem, Już żoną i mężem się staną, Niech parę stanowią dobraną!

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl