Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia ŚlubneSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
Kate 6.46

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość, obowiązek i wzniosłe ideały... Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele, na całe życie, włożona w kościele.

wiedzma 6.61

Małżeństwo jest jak pogoda - raz wyż, a innym razem niż. Czasem świeci słońce, a czasem pada deszcz. Oby Wam słońca nigdy nie zabrakło na nowej drodze życia. "Deszcze" niech padają umiarkowanie, a wszelkiego rodzaju "burze" omijają Was z daleka. A jeśli już takowe się przydarzą, to tylko z happy endem - przecudowną, barwną tęczą na niebie.

Ultrax 5.49

Pilnuj Panie młody swego dziewczęcia, bo se teście szybko zmienią zięcia.

Anula2806 5.73

Tak skromnie jak ptactwo, budujecie Wasze gniazdko. Niech szczęście Wam sprzyja, nieszczęście omija. A za rok od tej daty, niech Was ozdobi tytuł Mamy i Taty.

Anula2806 5.48

Niech się wciśnie w Wasze ściany - szczęście, miłość i bociany.

Anula2806 5.54

Szczęśliwy człowiek, gdy się żeni - ma odtąd stróża serca i kieszeni.

Anula2806 5.52

Gdy miną owacje, tort weselny, toasty i gratulacje, weźcie się za ręce, uściśnijcie skrycie i idźcie przed siebie w nowe, wspólne życie.

Ivusek 5.07

Na nowej drodze życia, niech dobrze wiedzie się tej parze, co to dzisiaj szczęśliwie pobrała się.

urszulka 5.92

Przyjemności pierwszej nocy, patrzcie sobie prosto w oczy. Panie Młody nie miej strachu, choć bociany są na dachu. Postępujcie sobie śmiało, choćby łóżko się zarwało. Za ten bohaterski czyn, niechaj pierwszy będzie syn.

landrynka022 5.15

Gdy Was Bóg na niebie zbliży dziś do siebie, niech przy Was zostanie szczęście i kochanie.

landrynka022 5.78

Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami, by szczęście nie znało miary, by codziennie świeciło słońce, a Wasze uczucie było wyjątkowo gorące.

landrynka022 6.73

Dzwony biją jak szalone, marsz weselny w uszach brzmi. Młody mężu przytul żonę, niechaj cała ziemia grzmi. Młoda żono przytul męża, Twej miłości barwny kwiat. Nie potrzeba Wam oręża, u stóp macie cały świat.

landrynka022 6.78

Zdrowia, szczęścia, wina beczkę. Siedmiu synów i córeczkę.

bincia 5.49

W dniu Waszego Ślubu przyjmijcie życzenia - Niech Wam Bóg kłopoty w wielką radość zmienia. Niech Was poprowadzi, ścieżki Wam prostuje, da chleb w obfitości, dziećmi obdaruje.

bincia 5.26

Zaczynacie dzisiaj Wasze wspólne życie... Niech Wam tak smakuje, jak o tym marzycie. Niech Bóg da Wam miłość i nie skąpi dziatek. Niech w domu zagości pokój i dostatek.

bincia 5.24

Życie razem lżejsze i nabiera smaku, gdyście się znaleźli niby w korcu maku. Pilnujcie się teraz i dbajcie o siebie - Bóg Was poprowadzi, będzie Wam jak w niebie.

Lorina6 5.56

Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki. Ale gdy razem idzie się we dwoje, łatwo się znosi nawet ciężkie znoje. Więc w Dniu Zaślubin, życzę Młodej Parze, by życie dało Jej wszystko, co w darze dać może - szczęścia, pogody, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.

marlena_lena 5.28

Ilu przyjaciół i krewnych mamy, wszystkich serdecznie zapraszamy. Żeby nikogo nie było brak, kiedy przed Bogiem powiemy "TAK".

marlena_lena 5.26

Obrączki zostały nałożone, ja mam męża, a Ty żonę. Niech to ogniwo trwałej miłości, będzie symbolem naszej wierności.

iwonka 5.75

W dniu Twojego ślubu, Nie zakładaj klubu. Aby raźniej w życiu było, by się lepiej Tobie żyło. Również męża wspaniałego, troskliwego, kochanego. Maćka, Pawła lub Edwarda, Abyś była zawsze twarda. Te życzenia Ci dziś składam, Byś szczęśliwa była nadal. Wszystkiego najlepszego życzy...

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl