Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia Narodziny dzieckaSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
sashapl 6.01

Gdy pociecha się narodzi - Twoje życie wnet osłodzi. Życie z monotonni wyjdzie i pieluszki zmieniać przyjdzie.

kasiax12 5.44

O! Widzę nowego członka rodziny, jakie robi śmieszne miny. O patrzcie na jej piękne oczka, ma tyle włosków, że można robić koczka.

Mysia 5.91

Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a wszystkim Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

Mysia 5.44

W dniu Twojego przyjścia na świat, życzymy ci, aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, a uśmiech Twój, zjednywał wszystkie wokół serca.

Mysia 7.90

Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.

Mysia 5.35

To ten dzień, kiedy wasze maleństwo przyszło na świat. Oby wam się dobrze chowało i najważniejsze, żeby nie chorowało.

Mysia 5.88

Z okazji narodzin Waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat, uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was zródłem nieustającej radości.

Mysia 5.52

Z okazji Twego przyjścia na świat, życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę, odpłaciła rodzicom, tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

Mysia 5.32

Z okazji narodzin Waszego synka, życzymy mu zdrowia i beztroskiego dzieciństwa, a Wam rodzicom - wygranej w totolotka i cierpliwości.

Kate 5.49

Maleństwo się wam urodziło, wielki szum do domu wprowadziło. To dzisiaj Mamusią zostałaś, I swojego synka będziesz przewijała.

Kate 5.83

Z okazji narodzin waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.

Kate 9.98

Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, Narysują słońce roześmiane, Zbudują domek z klocków, Małe rączki potrafią napisać mama, i przynoszą mi jabłko czerwone, ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją. W małych rączkach mieści się cała miłość.

landrynka022 5.67

Nowej obywatelce świata niech życie z róż się uplata.

landrynka022 5.47

Z radością przyjęliśmy wiadomość o narodzinach Waszej córeczki (Waszego synka). Gratulujemy z całego serca.

landrynka022 5.86

W dniu Twojego przyjścia na świat, życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.

landrynka022 6.30

Z okazji narodzin Waszego maleństwa, życzymy Mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

asiagasz 5.89

I w taką mroźną zimę przyleciał do Was bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech. Ciesze się razem z Wami i ja kocham bociany. Gratulacje.

monisia13 6.52

Kochane Maleństwo! Witamy Cie wśród nas! Niech Ci życie będzie słodyczą, Dom - miłością, Ludzie - przyjaciółmi, Natura - Matką, Wiedza - siostrą, A Bóg - wszystkim!

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl