Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia Na 18-tkęSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
natalciaaa 9.95

Gdy Ci osiemnastka strzeli, masz sto nowych przywileji, od dziś wszystko dozwolone: papierosy, wódka, wino oraz erotyczne kino. Podśpiewując dana, dana, baw się do białego rana, możesz głośno się weselić i numerek szybki strzelić, a gdy przyjdzie Ci ochota to zafunduj sobie loda, wszystko dobrze się ułoży, gdy się go głęboko włoży!

magusia 5.28

Osiemnasty stuknął Ci roczek - zrobiłaś w dorosłość kolejny kroczek.

PaPryk777 5.39

W dniu Twoich 18-ych urodzin, składam Ci życzenia, jakich dotychczas nie złożył Ci nikt. Aby szczęście i radość były Twymi przyjaciółmi a miłość Twoim przeznaczeniem.

PaPryk777 5.45

Nie życzę Tobie, abyś pośród błota, znalazł pierścień ze szczerego złota. Lecz życzę Ci, żebyś w bezdusznym tłumie spotkał serce, które Cię zrozumie.

wiolkashreku 6.01

Dorosłości to namiastka gdy nadejdzie osiemnastka, śmiało ściągaj swój pas cnoty, chłopcy wezmą Cię w obroty, tańcz od rana do wieczora na skrupuły przyjdzie pora, by Cię nie dopadły gary i ględzący wciąż mąż stary!

smykus 5.52

Na osiemnaste urodziny Twoje, przyjmij też zyczenia moje. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i dużo jedzenia. Co byś zdrowa była, dziecek za dużo nie urodziła, życiem się nacieszyła, i wszystko co chciała robiła. Co by te chłopaki szwarne za Tobą latały, i rąk byle kaj nie wkładali. Szufladki za mocno nie czaskały i aby wróbelki do Ciebie pod oknem zawsze mile ćwierkały.

Anita16 5.25

Osiemnaście lat czekałeś, by dorosłym wreszcie być. Dziś marzenia swe spełniłeś - zaczniesz pełną piersią żyć.

Anita16 5.59

Ktoś mi powiedział, że kończysz osiemnaście lat. Niech na kolana padnie dziś cały świat. Niech Ci ten dzień szczęście przyniesie i niech los pieniędzmi wypełni Twą kieszeń.

borewicz 5.04

18 spełnionych marzeń, 18 podróży dookoła świata, 18 milionów dolarów i gorących pocałunków bez liku! Życzy...

borewicz 4.82

Dziś masz 18 lat! Śmiało teraz ruszaj w świat, śmiało żyj i trzymaj szczeście swe za ręce!

Mysia 4.92

Sukcesów w dorosłym życiu, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, przyjemnych w Twym życiu zdarzeń, życzy...

Kate 6.00

Nadszedł dzień, na który długo czekałaś, byłaś dzieckiem, a dziś dorosłą się stałaś, dziś świat otwiera przed Tobą drzwi do kolorowych, choć poważnych dni! Wielka radość i sielanka, możesz szaleć aż do ranka, koniec barier, ograniczeń, być dorosłą - TO JEST ŻYCIE!

Kate 5.05

18 lat skończone! Więc, życzenia wymarzone, Dzisiaj Ci składamy, I imprezkę w planach mamy!

Kate 6.73

Na roczek - czerwony smoczek. Na trzy latka - "Chatka Puchatka". Na pięć latek - parostatek. Na siedem lat - rowerek "Skrzat". A na osiemnastkę co? Harley, skóra, to jest to! Ćwieki, chromy, zimna stal. Dajesz kopa, no i w dal!

pakusia1985 8.19

18-ście lat temu ktoś przyszedł na świat, bez majtek, butów i innych atrybutów, spełniając rodzicom marzenia i sny. To właśnie byłeś Ty.

NuLa17 5.47

Nadeszły Twoje 18-ste urodziny i chcę przed Tobą serce otworzyć, i jak najserdeczniejsze życzenia złożyć. Życzyć Ci mogę, by każdy chłopak kochał się w Tobie. A tego co masz w swoim sercu - niech stanie z Tobą na ślubnym kobiercu.

Smutaska 8.68

Nadszedł dzień, na który długo czekałaś. Byłaś dzieckiem a dorosła się stałaś. Dziś świat otwiera przed Tobą drzwi do kolorowych, choć poważnych dni. Wielka radość i sielanka, możesz szaleć aż do ranka. Koniec barier, ograniczeń. Być dorosłą - to jest życie.

tysiaczek23 5.46

Gdy masz 18 lat, myślisz, że zdobyłeś świat. Gdy Ci życie figle płata, myślisz - straciłam wszystkie lata.

Besca 6.24

W dniu tak pięknym i podniosłym, kiedy jesteś już dorosły, życzę Ci spełnienia marzeń, w długim życiu wielu wrażeń. W szkole sukcesów, uznania, w miłości szczerego oddania.

pysia_ta 5.28

W dniu 18 urodzin życzę Ci - subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy.

pierwsza  |  1  |  2  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl