Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia Na 18-tkęSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
pysia_ta 4.29

Powodzenia w dorosłym życiu, spełnienia wszystkich marzeń, szczęścia i radości.

pysia_ta 5.41

Przed Tobą droga daleka, przed Tobą sam życia kwiat. Bądź przez wszystkich kochany. Nigdy nie zaznaj goryczy - tego Ci serce me życzy.

pysia_ta 5.30

Radosnego wejścia w dorosłe życie. Młodości, radości, przyjaciół, na których nigdy się nie zawiedziesz i miłości najbliższych.

pysia_ta 5.57

Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe sekrety ukryte są w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Ci, co nie wierzą w magię świata - nigdy ich nie odkryją. Życzę Ci wiary.

patusias1993 4.17

Aby te osiemnaste urodzinki, były najlepszymi urodzinami w Twoim życiu.

pysia_ta 5.50

Niech Ci na długo zostaną w pamięci wspomnienia szkolnych lat. Niech Ci nie brakuje odwagi i chęci, gdy wyruszysz w dorosły świat.

pysia_ta 6.24

Życzę Ci znlezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą. Z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć.

kamilka0708 6.29

Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że dziś kończysz 18 lat!

landrynka022 5.23

Udanego startu w dorosłe życie, szczęścia, radości, pomyślności. I napotkania na swojej drodze życia, samych wspaniałych ludzi.

landrynka022 6.39

Dużo uśmiechu, czułej miłości. Udanych imprezek i wspaniałych gości. Zdrowego życia, późnej starości. Niech zawsze radość, w Twym sercu gości.

landrynka022 5.62

W dniu wejścia w dorosły świat, niech wszystkie smutki odejdą w dal. Niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem długich i szczęśliwych lat.

landrynka022 5.64

Dziś Twoje 18 urodziny, więc idziemy na wycieczkę i bierzemy buteleczkę.

landrynka022 6.56

Do odważnych świat należy. Uwierz w siebie, stań przy sterze! Zawiń w nowym życiu porty. Niech serce będzie Ci mapą a uśmiech paszportem.

landrynka022 5.48

Dziś masz 18 lat! Śmiało teraz ruszaj w świat, śmiało żyj i trzymaj szczęście swe za ręce.

landrynka022 5.46

Idź śmiało przez życie, miej wesołą minkę, łap szczęście za ogon i duś jak cytrynkę.

marla126 5.91

Droga dorosłego życia niech będzie bez wielkiego picia. By marzenia się spełniały i z kacem nie odpływały. By rodzice oparcie w Tobie mieli, bo wiesz jak bardzo Ciebie pragnęli. Ty ucz się byś doszedł do celu, nie zboczył jak robi zbyt wielu. A zdrowie i szczęście niech Cię nie mija, by w Twym dorosłym życiu ważna była każda chwila.

pierwsza  |  1  |  2  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2021 www.zycze.pl