Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia JubileuszoweSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
diablica1997 5.11

Szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy. Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat - jeszcze raz.

ziomek883 5.07

W rocznicę ślubu życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.

Kate 5.31

Z okazji jakże pięknych - ...Godów, życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.

Kate 5.42

Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat, jeszcze raz! Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych, Z wielkim w sercu Wzruszeniem.

Kate 6.79

Xxx lat temu, przysięgaliśmy sobie wierność i miłość nieskończoną, w tym dniu ludzie dowiedzieli się, że zostałaś moja żoną. Przez te lata, całą swoją miłość na mnie przelewałaś, dzisiaj Ci dziękuję, że to mnie wybrałaś.

landrynka022 5.20

W rocznicę ślubu życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.

landrynka022 6.14

Róże są piękne, bo kwiaty mają. Lecz są nietrwałe, bo przekwitają. A Wasza miłość niech się rozwija, niech trwa na wieki i nie przemija.

landrynka022 5.37

Szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy. Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz.

landrynka022 6.26

To Wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu Waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój Waszej miłości i trwałości Waszego małżeństwa.

landrynka022 6.26

Z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości. Niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają. Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie.

landrynka022 5.11

Z okazji godów, najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia.

landrynka022 5.24

W tak pięknym dniu, jakim jest rocznica Waszego ślubu, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków, oraz doczekania w dostatku i zdrowiu złotych godów.

landrynka022 5.35

W rocznicę ślubu życzę Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął.

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl