Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia Dzień MatkiSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
karusia984 8.04

W kalendarzu - święto Matki, z życzeniami spieszą dziadki. A ja Mamo, dziś w podzięce, za Twe trudy daję serce. Dużo przygód, dobrych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.

sashapl 7.36

Mamusiu droga i ukochana, wiem że nie weźmiesz mnie już na kolana. Lecz w dniu dzisiejszym, chcę podziękować i w Twą matczyną rękę całować. Dziękując za życie, które mi dałaś i całą miłość, którą we mnie wlałaś.

marteczka 7.62

Kocham róże, kocham bratki, lecz najbardziej serce matki.

diablica1997 5.92

Gdybym mogła spełnić Twe życzenia, to tylko powiedz... A choć nie jestem złotą rybką, to życzę Ci wszystkiego najlepszego, co tylko chcesz. Ty Mamusiu sama już wiesz.

Damaris667 6.59

Mamo, kochana mamo. Gdy myślę o Tobie, chcę być tym wszystkim, co piękne i drogie. Tyś mi wskazała pustą życia drogę, Tobie zawdzięczam, że dobra być mogę.

borewicz 5.17

Najdroższa Mamo! Zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa, zawsze spiesząca z pomocą, żyj w szczęściu i zdrowiu 100 lat!

borewicz 4.83

Najdroższa Mamo! Życzę Ci wszystkiego dobrego. Dużo radości, szczęścia i dobrego humoru na co dzień.

borewicz 5.20

Ona mi pierwsza pokazała księżyc i pierwszy śnieg na świerkach i pierwszy deszcz. Byłam wtedy mała jak muszelka, a czarna suknia matki szumiała jak Morze Czarne...

borewicz 5.30

Wciemnościach postać mi stoi matczyna, niby idąca ku tęczowej bramie. Jej odwrócona twarz patrzy przez ramię i w oczach widać, że patrzy ona na syna...

borewicz 5.62

Dużo zdrowia i miłości, mocy śmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia, jeśli chcesz.

borewicz 5.68

Dziękuję Ci Kochana Mamo za to, że mnie bardzo kochasz. Twój uśmiech otworzyłaś dla mnie, zamknęłaś w sercu każdy smutek. Dziś moje serce mówi: dziękuję Mamo za Twą miłość. Ona pozostanie jak światło na całe moje życie.

borewicz 5.27

Zdrowia, pomyślności, błogosławieństw z Nieba, abyś miała mamo, wszystko co Ci trzeba!

Mysia 5.24

W dniu Twojego święta, chciałam Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem!

Mysia 5.02

Kochana Mamo, w dniu Twojego święta, życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności uśmiechu na co dzień i optymizmu.

Mysia 5.59

To jest bukiecik dla mamy... Malutki, aby odpędził smutki, żeby jej kwitł i w zimie i w lecie. Nawet wówczas, gdy śniegiem miecie. Jeden kwiatek to uśmiech. Drugi to miłe słowo. Trzeci to pomoc dla mamy, gdy sprzątamy lub naczynia zmywamy. I jeszcze listki, nasze piątki i szóstki wszystkie.

Mysia 5.31

Droga mamo, uśmiechnij się, przecież dzisiaj jest Twój dzień, dlatego przesyłam całusa mocnego, życząc Ci szczerze, wszystkiego dobrego.

Mysia 6.95

Z okazji Twojego dnia Mamo... Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania, składam Ci dzisiaj podziękowania.

Mysia 5.44

Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla mnie jesteś. Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia. Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle, ile Ty dla mnie zrobiłaś. Kocham Cię Mamo.

Mysia 5.38

Dzień Matki jest raz w roku, szczęśliwy i pełen uroku. W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia: zdrowia, szczęścia i powodzenia.

Mysia 5.13

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń, życzy...

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl