Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia Dzień KobietSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
zabula538 6.28

Z okazji dnia kobiet, życzę Ci zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń. I aby słońce na niebie świeciło zawsze dla Ciebie.

Domi 6.78

8 marca - święto Kobiet, więc życzenia składam Tobie. Dużo zdrowia, pomyślności oraz cały czas radości. Mało smutku oraz łez, przyjmij dziś życzenia te.

Saveryn 5.59

Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta. Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat. Abyś duchem młoda była, i z problemów nic sobie nie robiła.

Saveryn 5.22

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie, pragnę zaofiarować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata, a Ty spośród tych wybierz te, które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście.

Saveryn 5.63

Kwiatów nie dam - mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci. Życzę szczęścia, dużo radości i długiej, szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu Święta Kobiet niech będzie spełnione.

m.g.galazka 9.82

Przyjmij życzenia Babo Kochana od drugiej baby z samego rana, niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo aby do wiosny...

Saveryn 5.41

Marzec wyjął grosik srebrny - teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, kupić bukiet na święto kobiet.

Saveryn 5.23

Tajemnicą jesteś, z księgi czarów - zbiegłą mgłą zaklętą, którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto - puchu marny, a nie do zdobycia. Kobieto - ile w tym słowie piękna, miłości i życia.

pierwsza  |  1  |  2  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl