Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia Dzień ChłopakaSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
landrynka022 8.98

Z okazji dnia chłopca życzę Ci: gwiazdki z nieba, kasy ile potrzeba, samych radości, ze mną czułości. Zawsze miłości, spełnienia marzeń, niezapomnianych wrażeń.

jurasia 7.93

Kocham Cię - to najpiękniejsze słowa świata, kocham Cię - inaczej niż brata. Kocham Cię - tak najgoręcej, kocham Cię - że nie mogę już więcej. Kocham Cię - zrozum to wreszcie! Kocham Cię i dlatego z Tobą właśnie jestem!

Kate 7.55

Wspaniałych i słonecznych dni, Słońca na błękicie, niech Ci szczęście towarzyszy przez calutkie życie... Niech Ci się spełnią wszystkie Twe pragnienia... Przyjmij te skromne życzenia, od kochającej Cię dziewczynki.

malinamala19988 7.55

Czy dostajesz szóstki w szkole, czy pod ławką jesz babole, czy się bawisz na całego, ja Ci życzę mój kolego - byś miał uśmiech wciąż na twarzy, i to o czym każdy marzy.

landrynka022 6.45

Jestem małą różyczką... Wypadłam z koszyczka... Nie umiem winszować tylko mojego chłopaka mocno pocałować. Wszystkiego dobrego w dniu chłopaka.

Kate 6.31

Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak, niech los mu z kwiatów życie uplata, niech nie da poznać żadnych trosk i rzuci pod nogi pieniędzy stos.

smykus 6.25

Życzenia takie ślę Ci od siebie, Kochaj to serce co Kocha Ciebie.

landrynka022 5.95

Abyście czyści i pachnący byli, sale wietrzyli, śmieci wynosili i do szkoły po nauki w radosnych podskokach pędzili.

landrynka022 5.80

W dniu dzisiejszym chłopaku miły, niech Ci płyną życia chwile. Z duszy, z serca, z całej siły. Więcej czuję - życzę tyle.

landrynka022 5.63

Niech Ci się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Ci świeci. Przyjmij te skromne życzenia od kochającej Cię dziewczynki.

Kate 5.46

Najserdeczniejsze życzenia, mojemu kochanym mężczyźnie, szczęścia, zdrowia, miłości, radości, Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiu i spełnienia wszystkich marzeń.

landrynka022 4.35

Wszystkiego dobrego w dniu święta chłopaka życzy Twoja kochana.

landrynka022 4.17

Życzę wszystkim chłopakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej.

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl