Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Życzenia BożonarodzenioweSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
Mysia 4.61

Życzymy wszystkim swoim Przyjaciołom i Współpracownikom ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia nadziei w Nowym Roku.

Mysia 4.70

Pragniemy złożyć życzenia Spokojnych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Zbliżający się rok, niech będzie wypełniony sukcesami w życiu osobistym oraz zawodowym.

Mysia 4.70

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku, pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia, dużo sukcesów, radości, uśmiechów.

Mysia 4.67

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej Firmy, składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

Mysia 4.89

Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku przesyła...

Mysia 4.89

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach, chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

babe 5.57

Gdy gwiazdka błyśnie na niebie i Św. mikołaj przybędzie do Ciebie, pomyśl szybciutko o jednym marzeniu, a ja pomyśle o jego spełnieniu.

babe 5.35

Jak bombka na choince i gwiazdka na niebie, tak mała Dziecina, zjawia się u Ciebie, a wraz z Nią me serczne życzenia: zdrowia, miłości i powodzenia.

babe 5.27

Wesołych świąt, pełnego brzuszka, humoru dobrego, sylwka pijanego. Dużo przyjemności, jedynej miłości, kogoś u boku. Tego Ci życzy...

babe 5.36

Gwiazdora w kominie, prezentów po szyję, dwa metry choinki, cukierków trzy skrzynki. Przed oknem bałwana, sylewstra do rana z kieliszkiem szampana!

babe 5.23

Otulona śniegiem okolica, przydrożne drzewa i każda ulica. Choinkowe lampiki wesoło mrugają, wielką radość ludziom dzisiaj ogłaszają.

babe 5.40

Jest cicho. Płonie choinka, w żłobie Dziecinka... niech i Twe serce zapłonie miłością, a dusza wypełni się radością.

goncia02 5.40

Niech wpadnie ktoś na chwile, powie, że pamięta... i to by było już tyle... przynajmniej na te Święta.

goncia02 5.27

Kolorowych babeczek, dużo aniołkow i gwiazdeczek, słodkiego lenistwa i wielkiego oddechu od codziennego pośpiechu!

goncia02 5.58

Skacze aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a we walizkach, złote dzwoneczki. Wesołych Świąt!

wiktoria 5.05

Chociaż los rzucił mnie daleko stąd... w myślach z wami będę i z głębi serca wszystkim, ślę kolędę.

wiktoria 5.22

Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd, grają anieli, świat się chlebem dzieli. Świat ma dziś świąteczny blask...

wiktoria 5.36

W Bożego Narodzenia Czas, niech miłość będzie w nas, niech pokój wokół panuje, a dobro nad złem króluje! Wesołych Świąt!

wiktoria 5.25

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, aby przyjście na świat Chrystusa, przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość.

wiktoria 5.29

Lśni dokoła choinkowy blask, niebo pełne śniegu, niebo pełne gwiazd. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom, A Nowy 200.. Rok, blasku doda Waszym dniom.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl