Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Smsy Złamane serceSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
Tesknie 6.44

Boli - nic nie pomaga. Proszę - nikt nie odpowiada. Płaczę - nikt mnie nie pociesza. Krzyczę - nikt mnie nie słyszy. Odchodzę - nikt się nie odwraca. Czekam - ale w samotności. Kocham - bez wzajemności. Umieram - bez Twej miłości.

Tesknie 6.16

Gdy płakałam - Ty się śmiałeś. Gdy za Tobą krzyczałam - Ty się nie odwracałeś. Ja błagałam - a Ty mnie olałeś, moje łzy wyśmiałeś.

adrian1988 6.11

Najgorzej jest być nikim dla kogoś, kto jest dla Ciebie wszystkim.

anulka714 6.08

Wierzyłam Twoim słowom, lecz słowa uleciały. Wierzyłam Twoim ustom, lecz usta skłamały. Wierzyłam Twemu sercu, lecz serce rytm zmieniło. Wierzyłam, że mnie kochasz, lecz to nieprawdą było.

niunia1512 5.93

Często myślę gdzie jesteś? Co robisz i o czym marzysz? I myślę dużo - bezskutecznie. A łzy mi płyną po twarzy. Czy myślisz o mnie czasem? Czy wspominasz chociaż przez chwilę? Czy warto Cię było spotkać, by teraz cierpieć tyle?

Anita16 5.93

Kto ułożył te słowa fałszywe, że gdy kochasz wszystko jest możliwe? Mówią, że miłość jest piękna, podobna do słońca, że gdy jest prawdziwa, to nigdy nie ma końca. Miało być tak - Ty + ja = my. Niestety my, to tylko wspomnienie. Po prostu głupie przejęzyczenie. Powiedziałeś kiedyś - "Gdy mnie zabraknie - zakop wspomnienia, kiedy zatęsknisz - naucz się milczenia".

czarna88 5.90

Wierzyłam w Ciebie, bo widziałam cel. Ufałam Tobie, bo kochałam Cię. Było mi ciężko zwyciężyć ból, a jednak przegrałam - nie jesteś mój.

Kate 5.88

Są łzy co jak ogień palą, są serca co się nikomu nie żalą... Są winy na które nie ma sędziego... Więc gdy ktoś płacze... nie pytaj Dlaczego?!

Tesknie 5.86

To było tak niedawno, tak szybko się skończyło. Czy warto pamiętać, że to w ogóle było?

anulka714 5.83

Ty nie wiesz, bo tego nie czujesz. Ty z miłości śmiejesz się. Ty innej usta całujesz. Ty innej szepczesz - kocham Cię. Lecz przyjdzie czas, że porzucisz ją, tak jak rzuciłeś mnie. I może wtedy wrócisz. Lecz ja Ci powiem - niestety chłpcze, spoźniłeś się.

Tilla93 5.80

Byłeś, odszedłeś i tak mi jest lepiej. Bo Cię kochałam, a teraz sama już nie wiem, czy to wszystko było tylko zauroczeniem. Ciągle myślałam i co dzień płakałam, lecz tak w tym życiu bywa, że ten kto kocha pierwszy, to przegrywa.

dzwoneczek_13 5.78

Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu.

JuStYnKa1111 5.77

Zapomnę Cię kiedyś na pewno, bo po co mam myśleć o Tobie - skoro nigdy nie będziesz ze mną? To co czuję w ogóle się nie liczy, bo widzę Ciebie tylko na ulicy. Robiłam sobie złudne marzenia, które nie miały żadnych szans do spełnienia. A serce boli i boleć nie przestaje - i tylko zastanawiam się, czy mi już tak zostanie.

Tesknie 5.76

Choć Ciebie nie znałam, to się w Tobie zakochałam. Me serce wciąż szlocha, bo Ty mnie nie kochasz. Oczy morze łez wylewają, bo ciągle Ciebie pamiętają.

landrynka022 5.74

Dlaczego tak bywa, że kochają nas ludzie, na których miłości nam nie zależy? A my kochamy tych, którym nasza miłość nie jest potrzebna?

+jolka16+ 5.74

Nigdy nie szukaj szczęścia w miłości, bo miłość to złudzenie. Kwitnie jak róża, przemija jak bajka a w sercu zostaje cierpienie.

zuzia_zuzia 5.73

Byliśmy razem, choć osobno... Pamiętam te chwile. Odgrodzona od świata Twoimi objęciami - to byłam ja. Odgrodzony ode mnie innymi myślami - to byłeś Ty. Ja byłam Twoja, Ty nigdy nie byłeś mój.

Tesknie 5.73

To co zostało mi - to tylko wspomnienia. To co zostało mi - to tylko marzenia. A to co mam - to tylko złudzenia, że mogą się spełnić moje marzenia.

Tesknie 5.72

Najgorzej jest gdy kochasz, a nie jesteś kochany. Nie możesz zapomnieć, a jesteś zapomniany.

Tesknie 5.71

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wiem, że to nie jest ściema. Kiedy pierwszy raz Cię ujrzałam, omal nie oszalałam i od razu wiedziałam, że się w Tobie zakochałam. Ty patrzyłeś na mnie tak, jakby w koło wirował świat. Ja patrzyłam się na Ciebie i czułam się jak w niebie. Ja zdobyłam numer Twój i już czułam jakbyś był mój. I to był błąd, bo tak nie było - po kilku smsach wszystko się skończyło.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6 ... |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl