Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Smsy WyznanieSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
marla126 5.23

Ty jesteś moją najpiękniejszą gwiazdeczką, o Tobie marzę, śnię i myślę w każdej sekundzie mojego życia. Pragnę Cię ukryć przed całym światem i porwać w krainę wiecznego szczęścia. Zamknąć w moim serduszku na wieczność i kluczyk wyrzucić.

marla126 5.66

Gdy byłem sam świat był dla mnie czarno-biały, nie widziałem jaki kolor ma trawa, nie czułem zapachu kwiatów. Wszystko co mnie otaczało było szare, smutne i ponure. Nie miałem wtedy celu. Każdy dzień był dla mnie zwykłym dniem. Żyłem jak w zaczarowanej bajce pogrążony złym zaklęciem, ale wszystko się zmieniło, gdy na moją drogę życia wstąpiłaś Ty - piękna, słodka księżniczka. Wtedy wszystko się zmieniło, zły czar prysł, moje życie nabrało kolorów. Od tamtej pory żyję, bo wiem, że żyję dla Ciebie. Dzień już nie jest dla mnie Tym samym dniem. Stawiam sobie cele, do których dążę z Twoją pomocą. Jesteś dla mnie kimś więcej niż tylko dziewczyną, przyjaciółką. Dzięki Tobie zrozumiałem co to jest prawdziwa miłość i jaką ma dla mnie wielką wartość, wartość o którą walczę.

marla126 5.21

Uwielbiam z Tobą rozmawiać, lubię z Tobą być. Tej szansy nie zmarnuję nigdy, gdyż za bardzo zależy mi na Twej miłości, dobroci i wspaniałej wielkiej namiętności.

marla126 5.24

Jesteś dla mnie duchem wspomnień i myślą dzisiejszą. Jesteś dla mnie najrealniejszą z nierealnych istotą. Jesteś dla mnie tym, do czego zawsze mogę wrócić - żywym marzeniem, uczuciem rzeczywistym. i nienormalną nadzieją.

anetaaa999 5.08

W moim sercu trzymam Ciebie, bo to Ty pozostaniesz w nim na zawsze.

linijka1111 5.23

Gdy Cię kotku zobaczyłam, to głowę dla Ciebie straciłam. Serce moje Ci oddałam i wszystko co miałam.

Izia 5.51

Byłeś dla mnie kimś zwyczajnym, byłeś dla mnie chłopcem fajnym, byłeś kimś kogo nie znałam, byłeś... więc Cię pokochałam, w moim sercu się ukryłeś, zawsze jesteś, będziesz, byłeś.

Izia 5.25

Ciebie noszę w sercu i kocham bez granic - i Ciebie nie oddam nikomu i za nic!

Izia 5.12

Chcę być Twoją dziewczyną ukochaną jedyną - chcę mieć Ciebie jednego i nikogo już innego!

Princesska 5.02

Zaraz przyjdzie wiosna i lato, łąki znów się ukwiecą bogato, a każdy kwiatek Tobie poświęcony, bo nie chcę od Ciebie innej żony!

Misssiia 5.40

Choć na świecie chłopców rój, ja chcę, żebyś Ty był mój.

Misssiia 5.27

Kwiaty na ziemi, gwiazdy na niebie. Ma miłość i serce tylko dla Ciebie.

basiek16 5.00

Kłamstwa nie zniszczy moja natura.

Marta 5.14

Jesteś dla mnie wszystkim... słońcem, marzeniem i przyszłością, całym moim życiem bo jesteś mą miłością

Marta 5.08

Jesteś dla mnie wspomnieniem, barwnym odcieniem przeszłości, muzyką dla mych uszu, zapachem winorośli... I mimo że cię już nie kocham będziesz żył w mojej przeszłości bo dla mnie jesteś wspomnieniem mojej pierwszej miłości...

pierwsza  |  ... 2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl