Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Smsy RozstanieSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
Lonia18 5.54

Zanim powiesz - żegnam, chcę przytulić się do Ciebie i powiedzieć, że było nam jak w niebie. Chodź nie jesteśmy już razem, wspomnienia pozostają i uczucia nasze czasem przypominają.

Lonia18 5.22

Rozstanie boli, lecz przychodzi czasem jego ukojenie - gdy po chwili płaczu przychodzi niespodziewanie szczęście.

KASIA14061995 5.08

Możesz zredukować mnie do łez z pojedynczym westchnieniem.

LonelyAngelxP 4.91

Nie kłam, że kochasz mnie. Nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko tak, gdzie nie znajdą nas. Kochanie wiem w co grasz, ta pokerowa twarz nic nie da, bo ja już mówię pas.

wioletka27 5.33

Choć Cię lubię i szanuję, choć mi z Tobą nie jest źle, to ja kocham już innego. Wybacz miły - stało się.

landrynka022 5.72

Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk Twojego imienia. Jeszcze długo wśród tłumu będę szukać Twojego cienia.

landrynka022 5.32

Wróci wiosna, wróci lato. Zakwitną pąki róż. Ale dni spędzone z Tobą, nie powrócą nigdy już.

landrynka022 5.21

Wszystko w świecie przemija powoli, pamięć o szczęściu i o tym, co boli. Wszystko przemija jak chce przeznaczenie i tylko zostaje to jedno wspomnienie.

landrynka022 5.10

Bo czym jest sekunda w momencie szczęścia. Bo czym jest minuta w chwilach zawahań. Bo czym jest godzina w bezmierze rozpaczy.

Aguniak 5.24

Dzisiaj się rozstajemy, przeżyliśmy dużo miłych dni. Ciągle będziemy o sobie pamiętać, nawet w słoneczne dni. Nigdy o sobie nie zapomnimy, zawsze w myśli razem będziemy.

landrynka022 5.30

Kiedy lata miną, przyznasz, że nie byłam najgorszą gadziną.

landrynka022 5.27

Na duszy dnie ukryłam Cię. Schowałam wszystkie słowa Twe i Twoj dla mnie wiersz zamknęłam. W niej ma swoje miejsce każdy gest. Pamiętać chcę nasz wspólny sen, co spełnił się... Pamiętaj mnie, bo nie będzie nas drugi raz...

landrynka022 5.23

Każde spotkanie z Tobą jest dla mnie wschodem słońca. Im dłużej trwa, tym gorętsze. Każde rozstanie jest zachodem, im dłużej trwa, tym bardziej boli.

landrynka022 5.31

Stoję w oknie patrzę w dal, dni minionych jest mi żal. Odpłynęły jak ćmy i cienie, lecz proszę niech zostanie chociaż wspomnienie!

adka1989 5.24

Już nigdy nie powrócą te dni, no nic - odchodzę i ocieram łzy.

landrynka022 6.17

A kiedy przyjdzie godzina rozstania, popatrzymy sobie w oczy długo i bez jednego słowa pożegnania. Idźmy... ja w jedną stronę a Ty w drugą. Bo taka nam już pisana jest dola, że nigdy dla nas jutro się nie ziści, wiecznie nam w poprzek stanie tajna wola, co tkliwość mieni w podmuch nienawiści. ...A kiedy przyjdzie godzina spotkania, może w nas pamięć dawnych chwil poruszy i bez jednego słowa powitania popatrzymy sobie aż w samo dno duszy...

madzia509 5.33

A więc dziś rozstaję się z Tobą, tak po prostu, bez żalu, bez łez. Miłość w życiu jest tylko ozdobą, każda miłość ma jednak swój kres. Tak - kochałam gorąco, nad życie, bo inaczej nie mogło już być. Kocham Cię nadal, jeszcze w ukryciu, ale w tęsknocie musimy żyć.

Sanderus96_ 5.02

A gdy nadejdzie chwila rozstania, popatrzymy sobie w oczy długo, a potem bez słowa pożegnania, pójdziemy - Ty w jedną stronę, a ja w drugą.

monisia22 5.60

Życie jest życiem a my - błędem. Po co to wszystko było? Ta miłość, która się miała nigdy nie skończyć, a teraz co? Zostaje tylko wspomnienie, o którym nie chcę pamiętać.

Milenka D. 8 5.57

Czasami żałuję, że już razem nie jesteśmy. Bo te dni są takie smutne i puste. Wiem, że w połowie to też moja wina, lecz czułam, że Twoje serce zdobyła już inna dziewczyna.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2022 www.zycze.pl