Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Smsy Na dobranocSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
Cokainqa 5.66

Do snu grzecznie połóż się, do podusi przytul się. Aby słodko Ci się spało - weź maskotkę sobie małą. Teraz szybko do łóżeczka, bo już kończy się bajeczka.

Cokainqa 5.68

Wnet dwunasta na zegarze, wszyscy ludzie snem zaklęci. A ja wciąż o Tobie marzę, tylko Ciebie mam w pamięci.

agula42 5.41

Prosto do Ciebie, jak kamień z procy leci ode mnie życzenie dobrej nocy. Może odwiedzę Cię w jakimś śnie, tylko się przed tym nie broń, nie mów - nie.

agula42 5.78

Zmów paciorek, wypij mleczko i się rzucaj na łóżeczko. Pomyśl o mnie jeszcze złotko, zamknij oczka i śpij słodko.

ilka220 5.41

Tak bardzo Cię kocham i kochać będę zawsze, a naszej miłości nikt nigdy nie zatrze. Zasypiam z tą myślą, całując Cię czule. We śnie może nawet Ciebie przytulę.

marko89 5.88

Mały misio mruży oczka, bo na niebie ciemna nocka. Każdy oczka już zamyka, bo go szczęście w śnie spotyka. Mały misio śni o Tobie i dobranoc mówi Tobie.

kamila16buzka 5.82

Księżyc już dawno świeci na niebie i patrzy z góry na Ciebie. Chce otulić Cię do snu, tylko oczka swoje zmróż. A ja mówię Ci dobranoc i przesyłam buźkę na noc.

igla 6.63

Tęskno i smutno, cicho i ciemno. A wiesz dlaczego? - bo nie ma Cię ze mną. Księżyc jasno świeci, kończę to pisanie. Całuję Twoje usta - dobranoc kochanie.

ja_k 5.69

Ciemne niebo gwiazdkom kołysankę śpiewa. I cichutko, w takt muzyki, kołyszą się drzewa. Śpisz mój misiu, pod tym samym niebem. Gwiazdka spadnie i podpowie, jak ja bardzo kocham Ciebie.

serduszko007 5.18

Śpisz?... Ja też już śpię, a piszę, bo jestem spokojna o Twój sen. Ale bycie spokojnym, to nie wszystko - trzeba jeszcze czuwać. Na odległość ale czuwać.

kasiula2305 5.76

Kiedy światła już pogasną, kiedy ludzie wokół zasną, wtedy przyjdę Cię przytulę, ciepłą kołdrą Cię otulę. Oraz w Twym najsłodszym śnie szepnę słowo - kocham Cię.

kasiula2305 5.92

Może tak, może nie, księżyc toczy się we mgle. Może nie, może tak, cisza, sen - to nocny znak. Koi ból, wyprasza strach, na zły los swą radę da. W śnie zapomnisz o zmartwieniach, w snach spełniają się marzenia.

kasiula2305 6.36

Maleńka gwiazdeczka płynie po niebie. Płynie szybko ode mnie do Ciebie. Po to, by szepnąć Tobie na uszko - kolorowych snów Ty moje serduszko.

aniusia0508 5.44

Kochany - dla Ciebie ten wiersz piszę, niech on Cię do snu ukołysze. Ten wiersz przesyłam Tobie i proszę zachowaj go sobie.

miluska1305 5.26

Ależ ten czas nam szybko ucieka. Dopiero był świt, a już nocka czeka. Więc nim wtulisz się w poduszeczkę, uśmiechnij się do mnie dziś chociaż troszeczkę.

sandrusia5555 5.55

Gdy piękna noc zapada, a księżyc bajki opowiada, to wszystkie gwiazdki go słuchają i na sny czekają. Ja więc bez zbędnych słów życzę Tobie miłych snów.

justyna18 5.40

Dziś w nocy przylatuje UFO i porywa najpiękniejsze kobiety na ziemi. Ty się nie bój i śpij spokojnie - ja piszę, żeby się pożegnać.

sandrusia5555 5.32

Choć oczy mi się kleją - ani myślę o spaniu. Co za marnotrawstwo czasu, skoro mogę marzyć o jutrzejszym spotkaniu.

sandra130992 5.28

Po męczącym dniu, gdy wiem, że nic nie muszę już, chcę tylko poczuć dotyk Twój do snu i przy Tobie jestem znów.

ulenka0507 5.48

Zaśnijmy w objęciach, utońmy w marzeniach. Tej nocy buntując się, nie mówmy "do widzenia". Zostańmy tak do rana, aż słońce nas zawstydzi. Wyczekujmy znów wieczoru, tak bardzo niecierpliwi.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6 ... |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2023 www.zycze.pl