Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Smsy Na dobranocSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
asiunia010 5.36

Pomalutku, po cichutku idzie noc - kończy dzień, a Ty idziesz do łóżeczka i układasz wygodnie się. Twoje oczka już zamknięte słodko sobie śpią. Ty otulasz się kołderką i zaczynasz piękny sen, a ktoś z oddali dużo buziaków śle i dobranoc mówi Tobie.

asiunia010 5.31

Kończy się dzień wspaniały i zaczyna mrok śmiały. Twoje oczka snem zamknięte zaczynają marzenia piękne. I w łóżeczku słodko śpisz po to, aby sobie śnić o tym, czego bardzo chcesz. Dobrze o tym wiesz, że wszystko spełni się, bo ja kocham Cię.

pyza 5.58

Dobry duszek, miła wróżka niech Ci szepnie coś do uszka. Niech Ci gwiazdka z nieba błyśnie i ode mnie Cię uściśnie. No a księżyc niech spróbuje i ode mnie ucałuje.

beatajoanna1981 5.70

Kiedy wiatr mi w oczy wieje, kiedy słonko mocno grzeje, kiedy liście lecą z drzew, kiedy leci stado mew... Ja w tym czasie mocno śpię i o Tobie tylko śnię.

DagaxxxD 5.37

Gwiazdka z nieba głośno krzyczy, dobrej nocy Tobie życzy.

asiunia010 5.31

Słonko gaśnie dziś na niebie. Księżyc śmieje się do Ciebie, opowiada Ci bajeczkę i układa poduszeczkę. Kładzie pięknie do łóżeczka i zamyka oczka Twe. Przy okazji tuli Cię, bo ktoś mu powiedział, że Ty bardzo tego chcesz. A na koniec bajeczki daje karteczkę w gwiazdeczki, z której czytasz słowa dwa - daj mi buzi i kładź się spać.

asiunia010 5.19

Za minutę, może dwie, zamkniesz śliczne oczka swe i ułożysz główkę na swą ładną poduszkę. W snach błogich i wspaniałych będzie piękny Twój świat cały, bo pamiętasz o tym, że ja bardzo kocham Cię.

olik18 5.37

Delikatnych jak dotyk, pięknych jak oczy, słodkich jak usta - snów, życzę Ci tej i każdej nocy spędzonej bezemnie.

olik18 5.96

Cieplutka kołderka, mięciutka poduszeczka, zapraszam Cię słonko do mojego łóżeczka. Lecz przyjść nie możesz i ja to wiem, dlatego niech Cię ogarnie o mnie piękny sen.

miluska1305 5.56

Zazdroszczę Twojej poduszce, w którą główkę swą utulasz. Zazdroszczę i kołderce, która Twe ciałko otula. Lecz nadziei mam odrobinkę, że wolisz bardziej mnie niż pierzynkę.

miluska1305 5.40

Zanim pójdę spać, chcę Ci buzi dać. Choć nie mogę osobiście, sms-em Ci go wyślę.

miluska1305 5.07

Kiedy księżyc zawita, kiedy gwiazdka zamruga, Ty śpij słodko jak anioł, bo noc niedługa.

miluska1305 5.44

Gdy zasypiasz mój kwiatuszku, połóż rękę na serduszku. Drugą miej pod głową - przyśnię Ci się, daję słowo. Popilnuję Cię do rana. Śpij gwiazdeczko ma kochana.

miluska1305 5.29

Śpisz już czy nie jeszcze? Może się do łóżeczka zmieszczę i odgonię sny złowieszcze? Pozdrawiam, całuję, pieszczę i przesyłam dreszcze.

miluska1305 5.21

Utul główkę do poduszki, niech opuszczą Cię złe duszki. Niech Twój sen się bajką stanie i niech słodko trwa Twe spanie.

miluska1305 5.17

Oto paczuszka dla mojego puszka na której śpię i o Tobie śnię. Teraz Ty na niej swą główkę złóż i pomyśl, że jestem tuż tuż...

miluska1305 5.27

Księżyc świeci już na niebie, ten sms jest dla Ciebie. Żeby Ci się dobrze spało, żeby zmartwień było mało. Ja też idę spać, więc buziaka chcę Ci dać.

nati... 5.56

Na dobranoc dwa słoneczka, ciepły kocyk, poduszeczka. Niech Ci przyśni się kociaczek, który daje Ci buziaczek.

karolina16 5.91

Gwiazdka na niebie, a księżyc w pełni, wypowiedz życzenie, to Ci się spełni. Śpij sobie smacznie, z uśmiechem na twarzy. Niech Ci się przyśni to, o czym marzysz.

dorota11 5.59

Wiatr szumi swoją melodię, tak siedzę i myślę sobie... Trochę tu niewygodnie, wygodniej by było przy Tobie. Poleżeć sobie cichutko, pomruczeć jak kotek do ucha, było by bardzo milutko, lecz wkoło mnie tylko noc głucha.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10 ... |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2022 www.zycze.pl