Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Smsy Na dobranocSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
oliwia1988 5.65

Kochanie, dobranoc Ci mówię, na noc buziaków sto śle i Bardzo kocham Cię. Mocno i gorąco życzę ci, abyś miała słodkie sny - tęsknie za Tobą bardzo mocno.

oliwia1988 5.29

Chce być Twoją kołderką, która otula Cię gdy śpisz. Chce być Twoją poduszeczką, do której przytulasz codziennie głowę. Chcę być przy Tobie i chcę czuć Ciebie. Bo Mi tylko Ciebie potrzeba!

Anita16 5.93

Gdy nastanie ciemny zmrok, do łóżeczka zrobisz krok. Gdy już drugi zrobisz kroczek, nie zapomnij zamknąć oczek. Teraz słodko pośpij sobie, dobrej nocy życzę Tobie.

Anita16 5.76

Księżyc już świeci, a ja spać nie mogę. Zamykam oczy i myślę o Tobie. Widzę Twe usta i uśmiechniętą twarz. Powiedz mi skarbie - czy Ty też tak masz?

ZeLkOjaDkA11kC 4.98

Mam nadzieję, że o sen, że obudzę się i zacznę nowy dzień.

jolka 6.17

Pierwszy miś już dawno śpi, drugi zaraz zaśnie. Trzeci tuli się do niego, czwarty usnął właśnie. Piątemu się kleją oczka, szósty się po brzuszku drapie. Siódmy liczy złote gwiazdki, ósmy głośno chrapie. A dziewiąty marzy sobie o słodkim lizaczku. Ty jesteś dziesiąty, więc kładż się misiaczku.

Spicytear 5.63

Na początku me spojrzenie no i w Ciebie zapatrzenie. Potem łezka w moim oku, tu w ciemności, tuż po zmroku. I na koniec dam Ci smaczek, którym będzie mój buziaczek.

justynan84 5.37

Nie mogę przestać o Tobie śnić, nie mogę sama bez Ciebie żyć. Jedna z gwiazd zaświeciła na niebie - przeznaczona dla mnie i dla Ciebie.

Kate 5.31

Już noc, wszyscy w łóżkach są, i już prawie śpią, No więc i Ty Aniołku idź już spać, By o wszystkim co najpiękniejsze i najmilsze śnić, Czyli o nas, o naszej miłości najwspanialszej, A teraz Dobranoc mówię abyś spała dobrze, A rano zbudziła się w dobrym humorze.

plancik274 5.65

Snu pełnego śmiechu, snu o słodkim grzechu. Snu bez miejsca na smutki, snu o hektolitrach wódki. Snu o chmurkach i słoneczku, życzę Tobie mój koteczku.

plancik274 6.01

Dobranoc oczom, co świat oglądały. Dobranoc ustom, co się uśmiechały. Dobranoc sercu, które radośnie biło, aby coś miłego Ci się przyśniło.

plancik274 5.67

Kończy się męczący dzień, wszystkie smutki idą w cień. Do poduszki główkę złóż, swoje śliczne oczka zmruż. Gwiazdki oczka Ci puszczają i ode mnie pozdrawiają.

Rybcia1 5.60

Na dobranoc dla Misia buziak w pysia, śpij słodko maskotko. Tysiąc pieszczotek przysyła Ci kotek.

Rybcia1 5.68

Na dobranoc dwa słoneczka, ciepły kocyk, poduszeczka, niech Ci przyśni się misiaczek, który daje Ci buziaczek.

Rybcia1 5.55

Księżyc ziewa, gwiazdka mruga i zapada nocka długa. Ale zanim zmrużysz oczy, sms-ik Cię zaskoczy. Życzę Tobie dobrej nocy, znikaj spać pod ciepły kocyk.

Rybcia1 5.68

Dobrej nocki życzę Tobie, niech aniołek Ci się śni. Tańczy, śpiewa, podskakuje i Cię w usta pocałuje.

Rybcia1 5.73

Chciałbym z Tobą spędzić tę noc i pod cieplutki wskoczyć Twój koc. Ale wiem, że to tylko marzenia, w których nic się nigdy nie zmienia.

ROTIJA 5.39

Nastał wieczór, noc przed nami - ale cóż, skoro jesteśmy sami? Nic nie pozostaje - do podusi przytul główkę, i kochaj swoją połówkę.

pyza 5.35

Gdy przyjdzie wieczorna godzina i będziesz daleko ode mnie spytaj się serca - ono Ci powie, kto Cię tak mile wspomina.

zdunio002 5.19

Serduszko moje drogie, żyć bez Ciebie już nie mogę. Ale teraz idę spać, aby śnić o Tobie.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8 ... |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2022 www.zycze.pl