Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Smsy MiłosneSortuj wg: daty dodania | średniej ocen
marla126 5.04

Do końca życia patrzeć tylko na Ciebie, z Tobą dzielić wszystkie chwile. Z Tobą płakać, z Tobą się śmiać. Z Tobą osiągać cele, z Tobą spełniać marzenia i iść drogą do gwiazd. Bez Ciebie nie ma mnie.

marla126 5.05

Chcę zawsze być z Tobą, słuchać serca Twego bicie - za każdą taką chwilę oddam swoje życie.

marla126 5.05

Wiesz co teraz robię? Szukam Cię w gwiazdach... Ooo tam, ta najpiękniejsza i najszczęśliwsza to Ty. Jesteś piękna jak anioł, jasna jak słońce. Jesteś tą najpiękniejszą na świecie gwiazdeczką. Codziennie patrzę na Ciebie, a Ty uśmiechasz się do mnie i szepczesz mi, że mnie kochasz.

marla126 5.00

Ta pierwsza miłość jednak jest prawdziwa - szczera, czysta i zawsze uczciwa. Teraz to wiem na pewno, że miłość w sercu ma się tylko jedną.

marla126 5.07

Chciałbym Cię trzymać w swoich ramionach, do Twego ciała wtulić się czule. Poczuć Twe usta na ustach swoich, poczuć Twe ciepło przez swoja skórę.

marla126 5.03

Jeśli leżysz, to wygodnie, jeśli marzysz, to swobodnie. Gdy się huśtasz, to wysoko, a gdy kochasz, to głęboko.

marla126 5.00

Kochanie nadstaw uszka i zapytaj się serduszka. Niech Ci powie jego bicie, że Cię kocham nad życie.

marla126 5.03

Życie jest szukaniem prawdziwej miłości. Moje skończyło się przy Tobie.

marla126 5.02

Miłość, to morza głębia. Miłość, to burza i deszcz. Miłość, to chłopak i dziewczyna, więc kochaj, jeśli chcesz.

marla126 5.04

Liczę gwiazdy dziś na niebie, wypatruję ciągle Ciebie. Tęsknię za sms'mi, są miłymi akcentami naszej dziwnej znajomości, która życie nam uprości. Nie wiem tylko, czy na pewno, jestem dla Ciebie odpowiednia.

marla126 5.06

To, co iskrzy między nami. To, co ma prześliczny blask. To jest miłość - wiesz kochanie? Czyli to, co łączy nas.

marla126 5.05

Gdy Cię spotkałam, to nie przypuszczałam, że nasze drogi zejdą się. Nigdy bym tego się nie dowiedziała, że bardzo lubisz mnie. A teraz to wiem i nie żałuję, tycz spotkań, tej miłości, która przyszła od Ciebie. Istnieje i wierzę, że na długie lata zagości.

marla126 5.06

Miłość jest piękna, a świat uroczy, bo Cię ciągle widzę, gdy zamykam oczy.

marla126 5.05

W miłości nieważny jest wiek, nieważne co mówią inni. Ci co się kochają, kochać się powinni.

marla126 5.08

Twarz w twarz postawił nas los na jednej drodze, pozwalając zakochać się w sobie. Nie patrząc na trudności, brnęliśmy na oślep ku tej miłości. I choć jest ona trudna i zawiła, to jest również piękna, szczera i prawdziwa.

marla126 5.06

Poznasz człowieka po oczach jego, bo w nich wypisane jest serce każdego. Na urodę nie można zerkać, bo szybko znika z lusterka. A to co w sercu i w oczach wpisane, na wieki wieków tam pozostanie.

marla126 5.01

Ile razem dróg przebytych, ile marzeń w sercu skrytych. Ile ścieżek przedeptanych, ile nocy nieprzespanych, Ile sekund liczy życie, ile słońca jest w Madrycie. Ile gwiazd na ciemnym niebie - tyle miłości we mnie, dla Ciebie.

marla126 5.04

Dotyk dłoni - tak lekki, a tak wiele znaczy. Pocałunek - niewinny, a wszystko tłumaczy. Przytulenie - tak ciche, a mówi nam tyle. I spojrzenie - bezkresne, choć trwające chwilę. Czułe słowa - ulotne, a dające wiarę. Małe gesty - niepewne, a tak doskonałe. Nasze życie - nietrwałe, a tak pełne miłości.

marla126 5.02

Moje serce jest twarde jak materiał skały, lecz Ty wyryłeś na nim swoje inicjały.

marla126 5.03

Urzekłeś mnie swym urokiem, bez Ciebie mój świat nie istnieje. Chcę całować usta Twoje, chcę całować Twoje ciało. Chcę Tobą oddychać, chcę być Twoim aniołem, Twoją radością, czasem gwiazdką na niebie. Chcę być zawsze obok Ciebie.

pierwsza  |  ... 33  |  34  |  35  |  36  |  37  |  38  |  39  |  40  |  41  |  42  |  43  |  ostatnia

>
Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2021 www.zycze.pl