Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Najnowsze życzenia
lucynahagno 6.96

Dziewczyny - w sylwestra pijemy za zdrowie facetów, którzy nas zdobyli, kolesi którzy nas stracili, debili którzy nas rzucili i farciarzy, którzy nas poznają.

kkefirekk 7.86

Życzę zdrowia, pomyślności, szczęścia w "totku" i w miłości. Radość niech w naszych sercach zamieszka, aby zawsze uśmiech na twarzach widniał. A na pecha złego sam znajdź coś wesołego. Ale to jeszcze nie wszystkie życzenia, bo nie było w nich nic o marzeniach. Więc niech spełniają się marzenia krok po kroku w tym nadchodzącym, nowym roku.

Karola022 9.95

Przyjemnego szumu w głowie, wygodnego miejsca w rowie. No i morze jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem. Żeby pies z kulawą nogą, Cię nie olał idąc drogą. Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku.

dzasta22 8.15

Stary Rok mija, lecz marzenia zostają. Niech one się Tobie wszystkie spełniają. I z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet zazieleni.

malycinek95 0.00

No to witamy w klubie - życie zaczyna się po dwudziestce.

marcel 9.97

Ile wpadek miał Kaczyński, ile dziewczyn miał Łyżwiński, ile Giertych miał idei, ile w Tusku jest nadziei. Ile Lepper miał wyskoków - tyle szczęścia w Nowym Roku.

magusia 5.28

Osiemnasty stuknął Ci roczek - zrobiłaś w dorosłość kolejny kroczek.

magusia 5.33

Niechaj szczęście zawsze Ci sprzyja. To co złe z daleka omija.

magusia 5.60

Wszystko co pragniesz, by się spełniło i tak jak chcesz - zawsze było.

myszka3191 9.13

Flip i Flap się zawsze śmieją. Dla nich troski nie istnieją. I ja Tobie tego życzę, byś się śmiała całe życie.

joanka86 9.99

Żyj nam Babciu, lat ze dwieście, boś najlepsza w całym mieście. Gdy za bardzo rozrabiamy, pod Twe skrzydła uciekamy. Ty nas zawsze wytłumaczysz, wszystkie błędy nam wybaczysz. Bądź więc zdrowa, uśmiechnięta. Tego życzą Ci wnuczęta.

Anula91 5.72

Myśli lekkich jak puch, niech Anioł przywieje z nieba i niech kolędę Ci zaśpiewa. Dzisiaj wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku świąt żyj zdrowo i kolorowo.

Anula91 6.17

Święta te na świecie całym, niosą miłość, dużym i małym. Niech więc cząstka tej miłości i u Ciebie też zagości.

nicole1 7.25

Uśmiechu i radości, spokoju i miłości. Portfela pełnego i życia udanego,

eltys 8.56

Dużo szczęścia, eee... to banalne. Dużo seksu, aaa... to normalne. Dużo kasy, yyy.... nie wiem skąd. Oj po prostu wesołych świąt!

joanka86 7.33

Stary Rok mija, lecz marzenia zostają... Niech one się Tobie wszystkie pospełniają. I z Nowym Rokiem, niech los Ci się odmieni, a ogród życia się zazieleni.

joanka86 7.04

Na wszystkie dni nadchodzącego roku, życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku. Obyś jednym krokiem mijał przeszkody, byś czuł się silny i wiecznie młody.

Saccus 6.47

No to wszystkiego fajnego i jeszcze karpia zdechłego. No i takiej dużej nieświeżej choinki, na której dyndają Muminki. Kasjera z Biedronki, który szybko kasuje. Wody, która się nie psuje. Potraw dużo, byle świeżych. Barszczu białego z odnóżami jeży. Prezentów dostawać wcale nie musisz - mój adres znasz, więc mi je podrzucisz.

aher 8.69

Życzę zdrowia, szczęścia, kasy, w nowym roku extra wczasy. Prostej drogi bez zakrętów, a w miłości żadnych błędów.

ziomek883 5.07

W rocznicę ślubu życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.

pierwsza  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11 ... |  ostatnia

Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2020 www.zycze.pl