Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Najnowsze życzenia
Milena 6.56

Tradycyjnie, jak co roku sypią się życzenia wokół. Większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych. A ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak, jak każdy sobie marzy.

Ewelka1304 5.63

Rozbłysła choinka, zapachniało świątecznie. Niech będzie Bóg z wami, niech obdarzy Was zdrowiem i szczęściem - tymi najważniejszymi darami.

smykus 5.52

Na osiemnaste urodziny Twoje, przyjmij też zyczenia moje. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i dużo jedzenia. Co byś zdrowa była, dziecek za dużo nie urodziła, życiem się nacieszyła, i wszystko co chciała robiła. Co by te chłopaki szwarne za Tobą latały, i rąk byle kaj nie wkładali. Szufladki za mocno nie czaskały i aby wróbelki do Ciebie pod oknem zawsze mile ćwierkały.

borewicz 5.57

Na dworze chłodno, wiatr drzewa kołysze, a ja do Ciebie walentyknę piszę. Piszę powoli, piszę dokładnie, niech każde słowo w sercu zapadnie!

szymciu95 6.03

Na stole leżą świąteczne dania. Robi się ciemno - nadchodzi noc. Pod choinką stos prezentów do rozdania, w całym domu panuje świąteczna moc. Niech te święta będą dla Ciebie i rodziny wyjątkowym czasem, spędzonym w rodzinnym gronie, w miłej atmosferze świąt. Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i radości w nadchodzącym Roku 2009 i błogosławieństwa Bożego życzą...

czaha 5.50

Życzę Ci dobrego Nowego Roku i żeby Ci gacie nie spadły z kroku.

czaha 4.84

W sylwestra nawet chleje orkiestra, więc ja Tobie życzę dużo chlania i przewracania.

czaha 5.05

Na sylwestra każdy wie, że zabawić fajnie się. Nawet babcia Ci walnie z kapcia.

mundzior 7.69

Rozsądku w życiu, umiaru w piciu. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń. Ciągłej radości szczęścia w miłości.

marlenka 4.53

Bądź piękny, jak Bożonarodzeniowe drzewko. Bądź szczęśliwy, jak uszka w barszczu. Nie trzęś się, jak karp w galarecie. Nie rozsypuj się, jak siano pod stołem.

mossdar 8.92

Przyjemności w dotyku, słodkości w przełyku. Szelestu w kieszeni, i słońca promieni. Oraz by rok cały, po prostu był wspaniały.

mossdar 7.93

Abyś w Nowym Roku, miał dynamo w kroku. By panienek roje, pukały w drzwi Twoje. By wciąż przybywało, i na wszystko starczało. A smutki i troski, poszły precz z Twej wioski. Do siego roku.

mossdar 8.03

Niech na co dzień - nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie, i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba - tyle ile będzie trzeba.

mossdar 6.91

Ile ziaren piasku w Gobi, ile słońca jest w Nairobi. Ile mrówek w kopcu żyje, ile kret tuneli ryje. Tyle szczęścia i radości, niechaj w domu Twym zagości.

mossdar 8.92

Pod choinkę życzę Ci, by spełniły się Twe sny. I te skromne i te duże, wielka kasa i podróże. Niech udziałem Twoim będą - ślę całusy wraz z kolędą.

master axer 9.95

Nie możemy Ci posłać żywych róż kwitnących, posyłamy Ci tylko kilka słów gorących. Życzymy Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie i niech Ci się w życiu układa pomyślnie.

Damaris667 6.59

Mamo, kochana mamo. Gdy myślę o Tobie, chcę być tym wszystkim, co piękne i drogie. Tyś mi wskazała pustą życia drogę, Tobie zawdzięczam, że dobra być mogę.

malinamala19988 9.98

Dziś dzień ojca, drogi Tato. Co Ty dzisiaj powiesz na to? Ślę Ci szczere me życzenia. Czy w twym życiu to coś zmienia? Mam nadzieję, że się cieszysz, i że dzisiaj się nie spieszysz. Bo to święto jest dla ciebie, byś urządził je dla siebie.

malinamala19988 7.55

Czy dostajesz szóstki w szkole, czy pod ławką jesz babole, czy się bawisz na całego, ja Ci życzę mój kolego - byś miał uśmiech wciąż na twarzy, i to o czym każdy marzy.

borewicz 5.43

W Walentynki piękny świat, więc Ci życzę uroczyście: żyj przynajmniej dwieście lat!... Ze mną, oczywiście!

pierwsza  |  ... 6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16 ... |  ostatnia

Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2020 www.zycze.pl