Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Najlepsze życzenia
polaspaiki 6.21

Bóg po świecie rozdzielił zabawki - lalkę dał dziecku, dziecko kobiecie, kobietę dał mężczyźnie. I każdy to przyzna, że najlepszą zabawkę otrzymał mężczyzna.

Cyzia 6.21

Chciałam Ci to wcześniej powiedzieć, lecz nie mogłam - wstydziłam się. Sądziłam, że mnie wyśmiejesz, więc mówię Ci to teraz - kocham Cię. Jesteś dla mnie tylko Ty, mam nadzieję, że mnie zrozumiesz - bez Ciebie nie mogę żyć.

landrynka022 6.21

Kiedy świała już pogasną, kiedy wokół ludzie zasną, wtedy przyjdę Cię przytulę, ciepłą kołdrą Cię otulę no a w Twym najsłodszym śnie, szepnę słowa - KOCHAM CIĘ!

losiek 6.20

Jeśli zachowasz tego smsa - kochasz mnie, wykasujesz - pragniesz mnie, odpiszesz - chcesz ze mną być, nie odpiszesz - nie możesz beze mnie żyć. I co teraz zrobisz?

Rybcia1 6.19

Facet to świnia, ale szlachetna, bo z ogonkiem z przodu.

pysia_ta 6.19

Jak się mówi potocznie o facecie z małymi jajami? - Facet z ikrą.

jolka 6.17

Pierwszy miś już dawno śpi, drugi zaraz zaśnie. Trzeci tuli się do niego, czwarty usnął właśnie. Piątemu się kleją oczka, szósty się po brzuszku drapie. Siódmy liczy złote gwiazdki, ósmy głośno chrapie. A dziewiąty marzy sobie o słodkim lizaczku. Ty jesteś dziesiąty, więc kładż się misiaczku.

landrynka022 6.17

A kiedy przyjdzie godzina rozstania, popatrzymy sobie w oczy długo i bez jednego słowa pożegnania. Idźmy... ja w jedną stronę a Ty w drugą. Bo taka nam już pisana jest dola, że nigdy dla nas jutro się nie ziści, wiecznie nam w poprzek stanie tajna wola, co tkliwość mieni w podmuch nienawiści. ...A kiedy przyjdzie godzina spotkania, może w nas pamięć dawnych chwil poruszy i bez jednego słowa powitania popatrzymy sobie aż w samo dno duszy...

kaska01717 6.16

Kocham Cię bladym świtem. Kocham dnia rozkwitem. Kocham południowym skwarem. Kocham nawet w kuchni z garem, a najbardziej kocham nocą, niech Ci gwiazdy życie złocą.

justyska88 6.16

Idzie raczek nieboraczek. To co niesie, to buziaczek. Wziął ode mnie by dać Tobie, jak Ci nie da ja to zrobię.

madziorka 6.16

Jak pszczółka od rana zbiera nektar z tulipana, tak ja Cię słodko budzę, bo strasznie się tutaj bez Ciebie nudzę.

landrynka022 6.16

Dopiero teraz zrozumiałam jaki jesteś dla mnie ważny. Czuję się strasznie, bo mam świadomość, że skrzywdziłam kogoś, kogo nie chciałam. Wybacz mi proszę...

Tesknie 6.16

Gdy płakałam - Ty się śmiałeś. Gdy za Tobą krzyczałam - Ty się nie odwracałeś. Ja błagałam - a Ty mnie olałeś, moje łzy wyśmiałeś.

myszka 6.15

Bądź dla mnie ogniem, co mnie ogrzeje. Bądź dla mnie wodą i gaś pragnienie. Bądź dla mnie wiatrem, co daje siłę. Bądź dla mnie zawsze - dla Ciebie żyję.

asia14213 6.15

Literę K sama postawię. Literę O Tobie zostawię. Litery Ch też mogą być, bez tego A nie mogę żyć. Potem postawię literę M, a na końcu piękny wyraz - Cię.

nicol_94 6.15

Kochaj deszcz, tylko on na Ciebie leci.

landrynka022 6.15

Przepraszam, jeśli słowem lub gestem zadałam Ci ból i cierpienie. Proszę i błagam o przebaczenie.

landrynka022 6.14

Wszystkie skarby tego świata przy Tobie tracą wartość.

olik18 6.13

W dniu smutku i tęsknoty, kiedy Ci będzie źle, przypomnij sobie o mnie i wiedz że kocham Cię.

pysia_ta 6.13

Przyjaciel, to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaka jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu. Ktoś, kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje, że potrzebuję porozmawiać o tym, co się dzieje lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzenia.

pierwsza  |  ... 2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  |  12 ... |  ostatnia

Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2022 www.zycze.pl