Życzenia urodzinowe, wierszyki miłosne smsy, śmieszne smsy świąteczne życzenia na święta
Najlepsze życzenia
bilbo_bagins 5.97

W wielkim, starym zamku, na dębowej półce leży sobie kartka w niebieskiej szkatułce. Co jest na tej kartce? Powiem Ci w sekrecie - Jesteś najfajniejszym chłopakiem na świecie!

landrynka022 5.97

Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat ale... w piekle tylu znajomych...

wiktoria 5.96

Rzeczy zmieniają się wokół nas, zmieniają się także i ludzie, którzy zniżają się do poziomu rzeczy, ale nie zmieniają się przyjaciele, co udowadnia, że przyjaźń to coś boskiego i nieśmiertelnego.

asienka9191 5.96

Pokochać to największe ryzyko, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swojej słabości - i tak właśnie Cię kocham.

Rybcia1 5.96

Faceci są jak opisy na gg - jak Ci się znudzi, to go zmienisz.

olik18 5.96

Cieplutka kołderka, mięciutka poduszeczka, zapraszam Cię słonko do mojego łóżeczka. Lecz przyjść nie możesz i ja to wiem, dlatego niech Cię ogarnie o mnie piękny sen.

Oriana... 5.96

Chcesz mieć cyce jak Pamela? - Pij codziennie Actimela.

Misssiia 5.96

Dlaczego na świecie tak dziwne toczą się dni? Dlaczego ktoś kogoś kocha, ktoś o kimś śni? Dlaczego szczęście ucieka i bliskim zdaje się być? Dlaczego człowiek szuka drugiego człowieka i nie może bez niego żyć? Może to dobrze, może to źle, lecz wtedy właśnie wiesz, że ktoś kocha Cię.

9kasica2 5.95

Gdybym miała taką gębę, to bym na niej siedziała.

oliwia1988 5.95

Jest w życiu kwiat, który należy szanować. To chwila młodych lat, których nie można zmarnować.

natalina1055 5.95

Kocham Twe serce, kocham Twe oczy. Kocham Cię całego, bo jesteś uroczy.

Kate 5.95

Witaj złotko, skończyłeś spać słodko? Wypij kawę w swoim kubku, abyś nie miał dzisiaj smutków. Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy - taki widok Twój mi się marzy. Obyś nie miał dziś ochoty na najmniejsze nawet tęsknoty. Kochanie myślę o Tobie, od przebudzenia siedzisz w mojej głowie. Kocham Cię mocno mój..., stąd niekiedy moje smutki i żale. Na szczęście niedługo się zobaczymy i swojej tęsknocie ulżymy. Buziaki, ślimaki - obyś zawsze był cudowny taki.

efffffa 5.95

Przeszliśmy razem tak dużo, więcej nas łączy niż dzieli. Czy to wszystko kiedyś zniknie? Nie wiem. Ja chcę z Tobą być zawsze, kochać Cię i robić śniadanie. To moje marzenie jedyne - być z Tobą na zawsze kochanie.

landrynka022 5.95

Jasio pieści Małgosię. Wkłada rączkę pod spódniczkę i czuje, że jakoś tam mokro i ślisko... - Cooo, okresik? - Nieee, biegunka...

malenka12 5.95

Serce się rusza, dusza się rwie. Usta szepczą ja kocham Cię.

landrynka022 5.95

Mówisz mi figlarnie głosem bajkowej wróżki - popatrz kochanku miły jak ładne ja mam nóżki

Tesknie 5.94

Pośród czterech ścian w sercu czuję strach. Boję się myśli tej, że Ty kochasz ją. Z inną dzielisz życie swe, wszystko skończyło się. W mych marzeniach jesteś ze mną, idziesz tuż obok mnie. Więc dlaczego nie chcesz wrócić i pokochać mnie?

asienka9191 5.94

Miłość, nie wiem czy o tym wiecie, jest najpiękniejszą rzeczą na świecie. Lecz każdy medal ma dwie strony, bo miłość trudna jest. Wzloty i upadki, trudy i znoje przez to trzeba przejść we dwoje. Jednak nie wszystkim się udaje w końcu wiele par się rozstaje, ale warto jest walczyć choćby po to, by usłyszeć - kocham Cię.

bejbasek2 5.94

We wszystkich mowach i w języku duszy, nad wszystkie są dwa słowa. Jak w kroplach rosy po uszy, w nich skarb żywota się chowa. Jak dwie perełki w oceanie życia, jak dwie gwiazdeczki na niebie, świecą nam do powicia dwa słowa - kocham Ciebie.

Anita16 5.93

Kto ułożył te słowa fałszywe, że gdy kochasz wszystko jest możliwe? Mówią, że miłość jest piękna, podobna do słońca, że gdy jest prawdziwa, to nigdy nie ma końca. Miało być tak - Ty + ja = my. Niestety my, to tylko wspomnienie. Po prostu głupie przejęzyczenie. Powiedziałeś kiedyś - "Gdy mnie zabraknie - zakop wspomnienia, kiedy zatęsknisz - naucz się milczenia".

pierwsza  |  ... 6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16 ... |  ostatnia

Top listy
Top listy
Dodane (rok)
więcej...
Dodane (miesiąc)
więcej...
Reklama
Reklama
Copyright © 2006-2022 www.zycze.pl